Kūrikai: pirmas ir paskutinis vaizdo klipas

Apie miesto muzmenus nuo smuikininko Prano Vaisos laikų – apie 1956 – 1962, kurio džazbanda grojo tada vieninteliame miesto restorane seno gastronomo pastate (dabar ten restoranas, parduotuvė ir alaus baras) iki Aisčių, Kūrikų, Vyno gamyklos, Medvilnės kombinato, Statybos tresto, Šilumos tinklų vokalinių instrumentinių ansamblių (laikotarpis 1969 – 1990) mūsų tinklapyje surinkome tiek info, kiek sugebėjome. Laikas pradėti kalbėti apie Alytaus muzikinę istoriją turtinančius: Airiją, Heraldiką, Svarą 409, Andy Abro Band, keturios Plytos iki Karuselės ir kitas. Bet šiandien vis dar svarbu kalbėti apie tuos, kurių jau neturime.

Kai 1994 Joko Ono bitlams perleido Džono Lennono kasetę su niekur neskelbtais jo “Free As A Bird“ ir “Real Love“ dainų įrašais, jiems kilo mintis padainuoti kartu su Džonu. Įrašas kokybe (technine prasme) neblizgėjo. Vyrukai su komanda dirbo ilgai ir atsakingai. Net filmas sukurtas šia tema. Ši istorija paskatino ir mums panašiai pasielgti. Be komandos ir tik du entuziastai prisidėjo realizuojant idėją.

Šiandien publikuojame vaizdo klipą, kuris primins “Kūrikų“ vokalistą, gitaristą Romą ”Cveką” Vaitkevičių. Tai, tikėtina, bus pirmas ir paskutinis kūrinys, kuris Romualdo Stankevičiaus ir Garažų klipų dėka įgavo bent panašų įvaizdį į tai, ką vadiname muzikiniu klipu. Romualdas Stankevičius įdėjo daug pastangų, kad klaikios kokybės įrašas, darytas prieš 40 metų ir tragiška buitine įrašymo technika, pavirstų bent tuo ką išgirsite ir pamatysite čia.

Liudo Bulkevičiaus “Kūrikų“ gitaristo iniciatyva apie 1995 metus Medvilnės kombinate buvo organizuotas vakarėlis Romui ”Cvekui” Vaitkevičiui atminti. Susirinko keletas bendraminčių. Tik keletas.

Lai šį klipą peržiūri bent 50 Romą ir jo muziką prisiminti norinčių ir tai bus gerai.

Kūrikai – Gyvenau pasauly || Digitaly remastered – Romualdas Stankevičius || Garažų klipai pristato 2015

Dar skaitykite::

« Vytautas Palubinskas –  Atgarsiai po FM99 radio laidos apie Romą ”Cveką” Vaitkevičių

Nuotraukos galerijoje::

galera_picassa-2013-KURIKAI

Vienas komentaras “Kūrikai: pirmas ir paskutinis vaizdo klipas

Pridėti Jūsų

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑