Nida 2015. Susitikimai. Glūkas II. Gyvensim 200 metų

Šventoji – plebsui, Palanga visiškas popsas, o Nidą aplankyti verta. Jauku, skanu, saugu, brangu, tvarkinga, nėra žmonių skruzdėlyno. Geriau nebūna.

Nidos svečiai daugiausia tautiečiai, sekanti pagal gausą tauta – vokiečiai. Kai kuriomis prasmėmis jiems čia geriau negu Riugeno saloje Vokietijos Baltijoje.
Kai Nidoje sutinki tokią gausą glūkoidų, pamanai, gal čia toks neoficialus Glūkas II. Virgis, Rima, Ilona, Augustas, Lina, Artūras, Jonas, Paulius, Laima, Gintas, Rasa, Donatas ir pulkas jaunuomenės. Iš Vilniaus, Kauno ir Alytaus.
Patogus laikas minėti ir švęsti gimtadienius. Liepą gimusių turime keletą.
Beje apie gimtadienius. Įprasta švęsti metus, besibaigiančius nuliu, kartais penketuku. Kai Alvydui Jegelevičiui sukako 64, tinklapio adminai jį pasveikino ir pasiuntė The Beatles – When I’m sixty four. Tokio paminėjimo loginė seka sako, jog verta minėti tik keletą gimtadienių per visą gyvenimą ir jie būtų tokie:
〈  12 metų. Vaikystė baigiasi, prasideda paauglystė, uvertiūra į asmenybės formavimasi. Beje, Jonukas Nidoje taip ir pasielgė.
〈  27 metai. Jei sulaukei ir neperdegei, tikėtina, kad viskas pakryps teisinga linkme. Aliuzija į Klubo 27 narius: Jimi Hendrix, Janis Joplin, Kurt Cobain, Jim Morrison, etc.
〈  42 metai. Jei peržengi šią ribą ir nenumirei dėl širdies ir kraujagyslių ligų ar kitos, netvarkingą gyvenimą lydinčios ligos, gali ruoštis brandžiam laikotarpiui iki kito svarbaus taško laiko spiralėje.
〈  50 metų. Nieko ypatingo, tiesiog pusė amžiaus ir visiškai ne jūsų  amžiaus, o laiko skaičiavimo vieneto (amžiaus, eros, etc.). Galite šeimos ratelyje išgerti arbatos.
〈  64 metai. Svarbus taškas. Kas virš jo – bonusas arba gyvenimas avansu. Traktuokite pagal supratimą: mano genai yra geros kokybės / apvaizda davė šansą ar dar kitaip. Minint, patartina paklausyti The Beatles – When I’m sixty four. Bitlai jau 1967 metais tą suvokė.
〈  100 metų. Ypač retas pasiekimas. Privalu minėti ir švęsti.
〈  200 metų. Šiandien nerealu, bet, kaip pasakojo glūkzauras habil. Dr. Virgilijus Beiša, mokslas intensyviai dirba gyvybiškai svarbių žmogaus gyvybinių sistemų ir organų atnaujinimo/atsinaujinimo srityje. Rezultatai įtikinantys, nors negalutiniai. Šiandien galima nebent užsišaldyti ir kantriai anabiozės būklėje laukti išmanių kepenų ar smegenų.

pervalka-namaiPažiūrėkite filmuką su glūkoidų bendravimo akimirkomis, dar supažindinsime su dviračiu, vadinamu “chuliganu“, lenta (Long Distance Pumping Board – amerikiečių išmislu) ir plaustu. Filme dar įkorporuotas visiškai atsitiktinai gimęs klipukas, autentiškai atspindintis Nidos jūros romantiką.

Nida. Glukas II 2015 || Garažų klipai pristato 


A n o n s a s:

Kai tik oras taps nepatraukliu ir rasime laiko, glūkoiduose dar pasirodys vasaros naujienų rinkinukas: nuostabus Sauliaus Jegelevičiaus  klipas, nauja galera apie jūsų aplankytus koncertus – padėka melomanui Valiui Staduliui, dar Kauno Company – hipių galeros papildymas svarbiomis foto ir Aisčių koncerto žiūrovų nuotraukomis papildyta galera Aisčiai 2015 (Rasos archyvas).

Geros vasaros. Mėgaukitės tuo, kas duota.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑