4 Plytos Iki Karuselės ir Lovin’ Spoonful: atradome giminystės ryšį

Kai rašėme apie grupę 4 Plytos Iki Karuselės, užsiminėme apie amerikiečių grupę Lovin’ Spoonful ir jos gabaliuką ”Daydream”. Mūsų ištikimas skaitytojas iš Čikagos (USA) Sigitas Unguraitis spėjo pratęsti temą. Įvykiams jau 50 metų.

sigitas2

Štai info, kurią persiuntė Sigitas:

Pora mylių nuo manęs gegužės 3 dieną gros Lovin’ Spoonful. Sunday, May 3 2015 5:00PM

In early 1965 as the “British invasion“ dominated the American music scene, two rockers from Long Island, Steve Boone and Joe Butler, teamed up with two folkies from Greenwich Village, John Sebastian and Zal Yanovsky, to form the Lovin’ Spoonful and go on to record and perform some of the songs that would dominate the charts and establish them among the greats of the mid-sixties era.

O istorija truputį įdomi. Taisiau kompiuterį tokiam Mike. Šalia stovi neblogi būgnai, sakau, gal grojat kur nors. Sako, jo, tokia sena grupė, tu gal nežinai: Lovin’ Spoonful. Man net žaptai atvėpo: kažkada 1977-1978 analizuodavom jų gabalus ir grojom kultūrkeje, o čia po tiek laiko, taisau kompiuterį jų būgnininkui. Žodžiu, bandysiu nulėkti į tą koncertuką, įdomu. Gal kokį autografą suraitys.

Sigitui linkime sutikti juos vėl po 50 metų, gauti Mike autografą, atsiųsti glūkoidams įspūdžius ir foto. Apie grupsą išsamiai galima rasti beribiame nete, bet tikimės Igoris savo DinoRock puslapiuose parašys tik jam būdingu stiliumi, su ypač retomis foto. Gal dar parašys ir apie The Association. Juk šias grupes pažino pirmieji melomanai  iš savo spidolų.

O čia originalus klipas, kuriame gyvai būgnais groja Mike Arturi su Lovin’ Spoonful  1965 metais Hollywoode. Dar viena detalė. Performanso pradžioje Mike suklysta ir grupė turi pradėti groti iš naujo. Mike padaužo būgno lazdele sau per galvą ir…  one-two-three-four… Publika ekstazėje ir niekas dėl to nepergyvena. Štai taip.

Lovin’ Spoonful – Do You Believe In Magic

Vienas komentaras “4 Plytos Iki Karuselės ir Lovin’ Spoonful: atradome giminystės ryšį

Pridėti Jūsų

  1. Taip, Igo paruoses strp. ir apie “Lovin’ Spoonull’ ir dar apie daugeli kitu grupsu, kurie tais istoriniais roko laikais skambejo iš musu Spidolu. https://www.youtube.com/watch?v=U5bUmx-hk-c Čia yra nuoroda i garsiausia “LS“ gabala “Summer in the City“. Kas matet DVD “Woodstock“, tai prisimenat ta biča, kuris prieš grodamas savo seta, pasakoja, ka mate važiuodamas i Vudstoko festivali

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑