Velykiniai pamąstymai

Visus sveikiname sulaukus šv. Velykų!!

Kažkada sutarėme, kad glūkoidų tinklapiui internetinių šiūšliukių nesiųsime ir žodžio laikomės. Labai paprasta prikelti, tarkime į Facebooką, įvairių kačiukų, ančiukų ir jau, atrodo, koks aš cool. Tokių feisbookinių šiūkšliukų įkėlėjas (įkėlėja) viešai iliustruoja, jog jo (jos) intelekto IQ viršija pavyzdžiui, vokiečų aviganio ar dobermano veislės šunėko lygį, bet ženkliai atsilieka nuo vidutinio feisbooko vartotojo. Glūkoiduose rasime, beveik išskirtinai tai, ką patys nuveikiame, sukuriame, patiriame.

Šiandien TV “kaunasi“ sovietmečio estrados korifėjai su šiandieniniais pop muzikos asais. Alvydas A. Jegelevičius atstovauja senąją kartą ir mes jį turime palaikyti vien dėl to, kad jis mūsiškis. Tačiau tiesa, kurie ten geresni, slypi kažkur tyruose. Visais laikais meną priekin varė undergraundas, kuriame, pavyzdžiui,  gimė impresionizmas (Eduardas Mone), tai tas pats efektas, ką padarė The Beatles savo laiku muzikoje. O kiek dar nežinomų plačiai, kurie garažuose formavo stilius, kryptis, išradinėjo dviratį ir jiems pasisekė.

Gražu, kai šalia Europoje žinomų: dailininko Alvydo Petkevičiaus, dar fotomeistrų Zenono Bulgakovo ir Vytauto Stanionio, smuikininko Algirdo Verbausko, kompozitoriaus Alvydo Jegelevičiaus, dainiaus Alberto “Šekspyro“ Antanavičiaus kuria ir, atrodo, jiems sekasi mūsų jaunieji. Kas jie?

Šiandien ir dabar pristatome maestro Alvydo sūnaus Sauliaus Jegelevičiaus,  glūkoidų tinklapio admino Donato Juodišiaus (juodo) darbus ir reportažą apie garsų (kirtis ant “ų“) meną – visiškai neįprastą reiškinį šiuolaikiniame pasaulyje, kurį sėkmingai atstovauja Gintas K. O tai jau undergraundas, jokio popso.

Saulius Jegelevičius – Pakilimas / Ascension

Donatas Juodišius (juodo) – pumping

TV reportažas apie Gintą K. ir garsų meną

Šandien nutylime apie Agnę Jonkutę, Ugnę Antanavičiūtę, Agnę Dabregaitę, Rūtą Žemaitytę,  Martyną Labuką, kitus. Tiesiog pritrūko laiko rašyti, reikia eiti baigti marginti stručio kiaušinį. Kai nieko daugiau nemoki – tai irgi kūryba.

Geros šventinės nuotaikos!!

 

Vienas komentaras “Velykiniai pamąstymai

Pridėti Jūsų

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑