Naujaisiais 2015 metais Pasaulinio karo nebus

2015-nmetai_small

Apie 1980 metus žurnalas “Mokslas ir Gyvenimas“ rašė apie pranašus ir pranašystes. Nepamiršo minėti Nostradamo ir Mesingo, kitų ateities spėliotojų.  Bet dvi pranašystės, minimos, kaip tada atrodė, dar sulaukiamoje ateityje, sukėlė norą jas užrašyti į užrašų knygelę. Gaila, neišliko užrašo apie pranašysčių autorių.  Citata:  “paskutiniaias XX a. metais  Britų karališkąją šeimą aplankys didelė nelaimė“.   Jeigu tai princesės Dianos žūtis, tai pranašystė išsipildė. Dar viena citata: “2015 metais kils Pasaulinis karas, kurį sukels musulmonų šalys“. 

Nepaisant to, ką kažkas pranašauja, visus sveikiname sėkmingai sulaukus Naujųjų 2015 metų. Linkime NEsulaukti Pasulinio karo ar ligų, linkime džiaugsmo ir sveikatos, gražiai ir linksmai sutikti Naujuosius Metus. Bet nepamiršti, kad paskutinę 2014 metų dieną prie Glūko kelioms valandoms dieną suvažiuoja entuziastai, užkuria lauželį ir mala liežuviais apie pačius įdomiausius praėjusių metų įvykius, nutikimus ir … pranašystes. 

Adminai: dzilbus&juodo sveikina su Naujaisiais 2015 || Garažų klipai pristato || 2014

NAUJAMETINIAI SKAITINIAI (GLŪKOIDAI REKOMENDUOJA)

SaulėS PINKEVIČIENĖS straipsnis “Alytaus Naujienose“ Susitikimo vietą pakeisti galima: alytiškiai vis dažniau susitinka ne miesto parke prie fontano, o interneto platybėse
Tai liečia mums gerai žinomus žmones: Giedrę Bulgakovienę ir jos užklasinę veiklą, Igorį Riabovą ir jo sėkmę propaguojant roko muziką, glūkoidus, o tai apie mus pačius. Skaitykite, kol dar linkas veikia. Ir interviu su glūkoidu Albertu “Šekspyru“ Antanavičium “Respublikos“ puslapiuose (Mylėti Lietuvą – “ne formatas“, Respublika Nr. 299, 2014 gruodžio 27).

2 komentarai “Naujaisiais 2015 metais Pasaulinio karo nebus

Pridėti Jūsų

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑