Blusturgis II. 2014

Blusturgis II. Kodėl 2? Pirmas reportažas apie melomanus su vinilu rankose glukoiduose buvo prieš metus. Išvakarėse Igoris informavo, jog tai paskutinė galimybė šį sezoną bendraminčiams pabendrauti ir aptarti muzikinius reikaliukus, akomponuojant pasakiškam rudens orui su subtropinėmis apraiškomis.

Blusturgyje nebuvo Žoros – muzmeno-veterano ir blusturgio pažibos. Linkime sėkmės, gydant savo nepaklusnią koją ir toliau aktyvizuotis glūkoidų veikloje. Bet Aldona Marcinkevičienė, Algirdas Mainelis, Benas Jenčius, Liudas Ramanauskas, Zenonas Gramackas ir neišvardinama gausa kitų –  buvo.

blusturgis1Linas Jakštonis prisipažino, jog aktyviai sieks ploščiatkės scenos miesto sode atgimimo. Tai, ką  miesto nemylintys intelektualūs vandalai sugriovė anksčiau, Linas žada atstatatyti. Jei turite senų estrados nuotraukų, siūskite į  atvirą pašto dėžutę fotografijoms ir laiškams: Glūkoidų paštas.  Tai, galimai, pasitarnaus kilniam užmanymui.

Lygiagrečiai vyko miesto mugė, kurią aplankė minia žmonių ir masiškai ragavo miesto senatoriaus dailininko Arvydo Švirmicko išvirto kompoto su gvazdikėliaias ir miltų gaminiu. Aplamai,  makaronai yra tinkamas produktas rinkiminei piliečių sąmonei apdirbti. Tik laiku ir vietoje juos reikia pakabinti. Arvydui tai pavyko 100 %.

Ko nėra tekste, rasite 5 minučių filme::

Tas pats filmas žiūrovams Vokietijoje:: spausk čia

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑