Karas su “medikų“ klanu: kaip gyventi be vaistų

Knyga “Kūno derinimas: malonus gyvenimas be vaistų“ apie tai, kaip  išvengti naudoti vaistus su labai pragmatiška nuostata: kaip netenkinti farmacininkų ir terapeutų klaninių susitarimų kvailinti lengvatikius pacientus. Apie tai rašo ir vizualiai pristato Samuelis “Mulė“ Tacas

Seminaras seminarkėje | Montažas ir kamera – Dzilbus


Knygos autorius rekomenduoja įtariai žiūrėti į paslaugų gydytoją, kuris sako: štai jums receptas vaistams, jų galite įsigyti ten ir ten, jei nepadės, išrašysiu kitokių. Todėl svarbu išmokti gyventi be vaistų ir operacijų, laisvai judėti, būti geros nuotaikos. Jei judi netaisyklingai ar visai nejudi, natūralu, kad vieną gražią dieną prireiks chirurgo intervencijos ar lašelinės. Samuelis tiesiog pataria ir skatina žinoti, kaip padėti sau gyventi taip, kad vaistų neprireiktų. Glūkoidų specialistai vengia kraštutinių nuomonių apraiškų, todėl sako, kad kritinėse situacijose be vaistų ar operacijos neapseisime. Tačiau, jei laikysimės Samuelio Taco mokymo – tokių situacijų gali ir nebūti.

  mule_knyga-2

Daug ką mes darome netaisyklingai: veiksmai prabudus irgi turi teisingą seką, kurios dažnai nesilaikome, ne taip vaikštome, sėdime ar lipame laiptais. Daug ką žinome ir mokame nuo vaikystės, tai sėkmingai tėvų (jei išsilavinę ir inteligentai) įdiegta mūsų galvose, tačiau kai ką darome mechaniškai ir klaidingai.

Apie tai skaitykite knygoje “Kūno derinimas: malonus gyvenimas be vaistų“. Autorius: Samuelis Tacas, USA žinomas kaip Shmuel Tatz, savo kūno parametrų gerinimo studiją ”Body Tuning and Physical Therapy of Carnegie Hall” įsteigęs  prestižiniame New Yorko Columbus Circle (Manhatanas) rajone, netoli vietos, kurioje buvo nušautas šviesaus atminimo ”bitlas” John Lennon. Ten lankėsi keletas glūkoidų, apie tai rasite čia:

“Du iš Kurorto susitinka Didžiąjame Obuolyje“ – AlviJago vizitas pas Mulę [2012] 
“ Amerikos atradimai: Rytinė pakrantė (6 dalis). New York City“ – Dzilbus su kompanija pasiblaškymai Rytinėje pakrantėje  [2010]

Samuelio Taco susitikimas su besidominčiais sveikesniu gyvenimo būdu vyko Seminarkėje arba II vidurinėje mokykloje, dabar A. Ramanausko-Vanago mokyklos senojoje salėje, kur knygos autorius su klasiokais apie 1965 metus grodavo moksleiviškiems šokių vakarėliams.

mule_5

Antra vidurinė mokykla 1965. Iš dešinės – gitaristas Rudžianskas, V. Kaupinis, S. Tacas (akordeonas ir vieni pirmųjų Alytuje elektrovargonai, vis tik patys pirmieji, kaip sako Žorka Bondarevas, buvo ”kultūrkėj” ir vadinosi ”jonika”.), Zenonas Gramackas (būgnai), Petras Verbauskas, Algis Jasionis, Algis Kunčinas. Pirmas aranžuotes ir instrumentuotes rašė J. Karpavičius

tacu-namas_cr2

 

Tacų namas (buvęs) Birutės gatvėje

Susitikime dalyvavo Samuelio klasiokai:  Algirdas Kunčinas, Zenonas Gramackas, kiti, taip pat (būtinai) Romualdas Maksimavičius, Aisčių klavišininkas Rimgaudas “Bimbė“ Drumžlys, Jurgio Kunčino romanų fononis herojus Algis ”Bundzius” Kyguolis ir kiti senieji (tikriniai) alytiškiai.

Visos knygos buvo nupirktos per pirmąsias 15 minučių, todėl rytojaus dieną jų buvo atvežta dar keletas šimtų. Šiandien knyga “Kūno derinimas: malonus gyvenimas be vaistų“ Lietuvoje įsiveržus į perkamiausių TOP10 gretas.

 

2 komentarai “Karas su “medikų“ klanu: kaip gyventi be vaistų

Pridėti Jūsų

  1. Dėkui Gintai uz’ filmų. Gerai [prof] padarei. Mulę gerai pazinojau. Abu buvom bemoksliai muzikai, bet neblogai darėm. Siaubingai gailiuosi, kad negalėjau pabūti seminarkėi -esu stipriai susgadinęs koją, tai neišėjo . o tiek buvo cikrų alyciškių. Mat ir iš mūsų miestelio yra net kiek pagarsėjūsiu z’monių Štatuose.

    Patinka

  2. Žora, dėkui kad priminei. Buvau visai pamiršęs dėl Mulės vizito. O tau linkiu greičiau atsistoti ant kojų, gal Mulės užkalbėjimai galėtų padėti. Jei rimtai – buvo įdomu

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑