Trys žinutės

STIPRI NAUJIENA. Mūsų bendražygis Albertas “Šekspyras“ Antanavičius išplėšė prizą už ypatingus nuopelnus Alytaus miesto kultūrai. Rėmėjų tarpe buvo ir glūkoidų tinklapis. Šio Alberto nuopelno įvertinimas sutapo su double CD išleidimu plačiai klausytojų auditorijai. Tai 29 laiškai iš mūsų tėvų jaunystės arba BUNKERIŲ PAUKŠČIAI. Arba tiesiog nuoširdžių, istoriškai motyvuotų baldžių rinkinys apie žiaurią pokario prozą, kurias sukūrė ir atliko pats autorius. Šiam kilniam Alberto pasiekimui įteisinti, labai daug energijos išeikvojo mūsų bendražygis Algirdas Žemaitis. Padėka Algiui.

SHEKSPYROCD

STAIGMENA. Didysis pasaulio bastūnas Sigitas Kefas Kizala grįžo trumpam iš Norvegijos kartu su kitu mums žinomu saviškiu – Virgiumi Grigaičiu. Abu gyvena šiaurinėje šalies dalyje gražiame fiorde, ten vykdo užsakomuosious darbus ir vakarais Virgis gitara, o Sigis lūpine armonikėle brazdina ir čirpina Uriah Heep, Neil Young ir kitus hipeiskus gabalus, su nostalgija prisimindami rock muzikos aušrą Lietuvoje. Trumpos atostogos tik iki birželio 20, taigi Glūko sueigoje liepos 4 – 6 dienomis Sigis su Virgium nedalyvaus. Sigis audžia planą, jog po N.Metų taps sėsliu LT gyventoju.

kefas

TAUTA BLAIVĖJA. Prezidento rinkimai parodė ir tam tikrą balsų pasiskirstymą palaikant politines partijas. Kaip  glūkoidų politinėse apžvalgose kartojome, jog tik trys partijos Lietuvoje gali turėti piliečių pasitikėjimą – tai liberalai, konservatoriai ir socdemai. Taip ir įvyko, šios trys partijos – prizininkai. Vienaip ar kitaip vertinant, partijos, kurių tarpe yra prisitapšnojusių, apvogusių valstybę, LT dergėjų, superpatrijotų, gamtai ar kaimui meilę deklaruolančių  ar kitokio politinio surogato prisišveitusios – liko eilutės vairuoti valstybę pačiame gale. Tai rodo, jog  tautos budrumas ir sąmoningumas, laikui bėgant, kyla į kalnelį. Gal dėka to, kad naturaliai mažėja tų, kuriems “prie ruso buvo geriau“, o metai po metų vis daugiau jaunimo naturaliai įgauna teisę balsuoti.

BONUS ŽINUTĖ. Birželio 13 – 15 dienomis vyko Alytaus miesto šventė. Gausa renginių ir, svarbiausia, susitikimų. Tai ir fotomeninkai, teatro manageriai, mokytojai, verslo atstovai, Norvegijos ekonomiką gerinantys klajūnai. Šį kartą matysite ir gerbiamą miesto senatorių Henriką Šyvoką su šeima, broliu ir artimaisiais. Tai šis žmogus įdėjo begalę pastangų, kad po 50 metų išnyktų vandens tvenkinys Sūduvos ir Skalvos gatvių susisikirtime. Dėkojame jam. Visa istorija čia

svente2014_13

 

 

Daugiau miesto šventės vaizdų::

galera_miesto-svente-2

 

Vienas komentaras “Trys žinutės

Pridėti Jūsų

  1. Valio, valio, valio Albertui! Jeigu ne paskutinis dvigubas diskelis, apie kurį buvo šiek tiek žinoma, tai tikrai nebūtų nominacijos miesto kultūros laureato premijai gauti. Tai tik mažytė dovanėlė Tau, nugyvenus šioje galaktikoje gražų metų skaičių. Kurk, dainuok – mes Tavimi didžiuojamės! Ačiū Tau, Albertai.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑