Aerosmith Vilniuje. Įspūdžiai ir komentarai

Kalbama, jog Aerosmith rokmenai koncertuoti turėjo Kijeve, bet dėl įvykių Ukrainoje, koncertas atidėtas ramesniems laikams. Taigi, tautiečiai turėjo progą juos pamatyti Vilniuje

Veiksmas vyksta skalndžiai ir nenuobodžiai. Dar prieš pusvalandį Siemens Arenoje pasilabiname su glūkoidu Virgium Lepeška, nepakartojamu bastymosi po USA kolega, pamatai pažįstamus veidus: turtingiausią Lietuvos panką Antaną Bosą, vienintelę Lietuvoje be akcento angliškai dainuojančią Ericą Jennings, daug jaunimo ir pagyvenusių rocko muziką išpažįstančių piliečių.

Norintys daugiau sužinoti apie amerikiečių rokerius AEROSMITH, skaitykite glūkoido Igorio svetainėje  DinoRock, o čia rasite keletą žinučių apie koncertą, vykusį gegužės 21 dieną Vilniuje.

aerosmith_scena

aerosmith_laima

Savo betarpiškai nuoširdų elgesį grupės frontmenas Stevenas Tyleris demonstravo jau prieš kelias dienas atvykęs į mūsų šalies sostinę. Matėme, girdėjome, skaitėme, jog jis susitiko su Prezidente, bendravo su gatvės muzikantais: iš žiniasklaidos gerai prisimename dvi paneles, gatvėje grojusias smuiku ir akoerdeonu. Būtent jas pamatėme scenoje koncerto metu, kartu su Aerosmith lyderiu. Pradžioje girdisi smuikas ir akordeonas, iš karto atpažįsti Crazy gabalą, startuoja S. Tyleris, vėliau prisijungia visa komanda, ir  supranti, kad vien dėl šio songo buvo verta čia atvažiuoti.  Girdėjome Walk This Way, Livin’ on the Edge, Cryin’, Amaizing ir daugelį kitų iki skausmo žinomų gabalų.

download

Foto iš http://www.lrytas.lt

Pati blogiausia patirtis – prasta Siemens Arenos akustika. Šioje arenoje geriau įrengtų dengtą Vilniaus miesto turgų su kinų restoranėliais. Kaip Bostone ar Filadelfijoje.

Detalės bulvarinei  analizei. Bilietai dviems asmenims – 600 Lt. Aerosmith  grupės atributai: skarelė ir marškinėliai fanei kainuoja 100 Lt dar alus ir benzinas ­– už tokią sumą gali važiuoti savaitei į Turkiją. Arba gali pasidėti tuos pinigėlius po pagalve ir sapnuoti rožinius sapnus, o prabudęs keikti Kubilių ir virkauti dėl blogo gyvenimo. Kaip pasirinksi – taip turėsi.

Virgiaus išmintis: išleisti pinigai greitai pasimiršta, o įspūdžiai išlieka ilgam –­ galioja.

Tai kokią DAR grupę būtų verta išgirsti? Pagalvokime kartu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑