Vakarų saulėlydis?..

Alvydas A. Jegelevičius nuolat siūlo temas glūkoidų tinklapiui. Dažniausiai tai būna ekonaujienos. Jis skaito šį leidinį ir kitiems rekomenduoja. Tai ir apie sveiką gyvenseną ir gamtos saugą. Parašysime su Alvydo pagalba ir apie tai. Šiomis dienomis Europarlamente vyko proto aptemimo protrūkiai su grėsme Vakarų civilizacijai. Kai tai vyksta Arizonoje (USA), tai atrodo taip toli ir nerealu, tačiau kai tai vyksta Parlamente valstybės, kurios konfederacijoje ir mes esame, darosi neramu

Vasario 4 d. Europos Sąjunga, pritarė austrų parlamentarės Ulrikės Lunaček rezoliucijai dėl lytinių nukrypimų nuo normos liberalizavimo. Visos eurovalstybės turės paruošti veiksmų planą, kaip apsaugoti lesbiečių, gėjų, biseksualių, translyčių ir interseksualių asmenų teises. Kokios ir kur tos teisės pažeidžiamos: darbe, balsuojant už Prezidentą ar tualetuose? Ne, čia lyg ir nepažeidžiamos, nebent koks piktas žmogus pasiunčia juos toliau. Visada, visur buvo ir bus tam tikrų neatitikimų bendroms tvarkoms ar supratimui apie bendravimo normas. “Kitokių“ buvo visais laikais ir tai neturėtų nei stebinti nei piktinti. Jie gyvena tarp mūsų, mokosi, dirba, pramogauja. Teisėtas reikalavimas dėl diskriminacijos jau pasiektas. Kaip ir dėl rasės, tautybės ar tikėjimo. Lyg ir viskas O.K.

2014-02-10_100114Tačiau tai jų netenkina ir jie mąsto pragmatiškai: jei pateikiau vieną reikalavimą, kurį žmonija (gal ne visur) patenkino, dabar pateiksiu 10 kitų, tik toliau siekiančių, ir nesvarbu, kad tai absoliučiai nedera su žmonijos egzistencijos dogmomis ir peržengia realias ir menamas ribas, įtvirtintas ŽMOGAUS sąmonėje tūkstantmečius, tiek, kiek homo sapiens ŽEMĖJE egzistuoja. Jei subingalviai (čia toks naujadaras, atsiradęs masmedijoje ir, gan tiksliai, charakterizuoja mūsų  išrinktuosius, balsuojančius už tokias “idėjas“) sutinka, mes ateityje pateiksim dar pasiūlymų, jog net lakios  vaizduotės personos apšals iš nuostabos.

Koks tas jų reikalavimas, kad taip nesutampa su prigimtinėmis žmonijos nuostatomis. Skaitom rezoliuciją. O ji ragina “pripažinti vienos lyties žmonių santuokos liudijimus, jei tokie išduoti, taip pat leisti jiems įsivaikinti. Vaikai turi būti šviečiami, kad vienos lyties poros egzistuoja ir tai yra normalu, transeksualams privalu suteikti visišką laisvę pasikeisti pasą“. Be kita ko, pranešimu ES valstybės narės raginamos svarstyti „galimybę vaikams turėti daugiau kaip du tėvus“.

Neramina tai, kad šios rezoliucijos nuostatas bandoma primesti visoms ES šalims. Bent atsižvelgti reikėtų į konkrečioje šalyje susiformavusias moralės normas bei vertybes. Juk tai ne eurą įvesti ar Graikijai už amžiną siestą paskolą duoti.

babay-fondaiŠtai čia ir reikia stabtelėti. Senovės Romos imperijos saulėlydis turėjo vieną ryškų požymį – valdančiųjų lėbavimus ir orgijas. Be galo ir krašto. Todėl vėliau ten atėjo barbarų gentys, tačiau drausmingos ir prisitaikiusios išlikti. Ar Vakarų pasaulio saulėlydis neužkoduotas bandymais įteisinti absoliutų marazmą – vienos lyties šeimas ir, o Dieve, vaiką, gyvenantį tokioje šeimoje?..

Kviečiu diskusijai. Visos nuomonės toleruojamos.

Turiu idėją versliems piliečiams. Kol nišoje yra pakankamai vietos, paskubėkite kurti AB (UAB) užsiimančią vaikų iš mėgintuvėlių produkavimu ir jų pardavimą “naujosioms šeimoms“. ES rinka bus jūsų ir ne tik. Čia jums ne ridikėlius auginti ir sename turgelyje prie buvusios autobusų stoties pardavinėti. Ir nesiskųskite, kad nėra darbo, veiklos ar pinigų. Jie po jūsų kojomis, tik reikia pasilenkti. O versle moralės neieškokite.

Matote, kaip ši paskutinė pastraipa apie verslą nedera bendrame posto kontekste. Tačiau tai tik įrodo, jog mūsų gyvenime tiesa ir mėšlas sulipę į vieną gumulą ir nėra laboratorijos, kuri išskirtų tai į frakcijas.

Mes savo sąmonėje dar galime tai padaryti.

3 komentarai “Vakarų saulėlydis?..

Pridėti Jūsų

  1. Citata iš šios dienos dienraščio “Respublika“: “Labai plačiai komentuojamoje amerikiečių mokslininkų Alano P.Belo (Alan P.Bell) ir Martino S.Vainbergo (Martin S.Wineburg) 1978 m. studijoje „Homoseksualumas: skirtumų tarp vyrų ir moterų studija“ teigiama, kad maždaug 43 procentai homoseksualų savo gyvenime turėjo daugiau negu 500 sekso partnerių…“ Manau, kad visgi tai yra liga. Bet tai yra tik mano asmeninė nuomonė. Kažkodėl šiuo klausimu Lietuvoje absoliuti tyla iš medikų ir dvasininkijos tribūnos.

    Patinka

  2. Iš Lietuvos delegatų už balsavo liberalas Leonidas Donskis, socialdemokratas Justas Vincas Paleckis ir konservatorius Vytautas Landsbergis. Dėl pirmųjų dviejų – viskas aišku: L.Donskis – idėjinis liberalas, J.V.Paleckis – amžinas konjunktūrininkas, balsavęs pagal partinę liniją, o štai V.Landsbergis – liūdnai nustebino. Prisigyvenome, jog lenkas antivalstybininkas balsuoja teisingiau už Atkuriamojo Seimo pirmininką. Lieka viltis, jog pastarasis supainiojo mygtukus, jei taip, išėjimas į užtarnautą pensiją – pačiu laiku, jei ne per vėlai

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑