2014. Glūkoidai rekomenduoja susitikti

Kas yra kelios paskutinės senų metų dienos. Tai mieli pokalbiai telefonu su Igoriu apie wordpress.com tinklapio redagavimo ypatumus arba Alvydo Petkevičiaus bandymai filosofuoti kiek linksmesne gaidele. Algirdo Žemaičio pasiūlymas nueiti į šventinį “Svajonės“ koncertą, kuriame groja jo dukra Rūta. Linkėjimai Rūtai pasveikti, nes Algis ir pats būtų nuėjęs į šį koncertą, jei Rūta dalyvautų šventiniame renginyje. Alvydas A. Jegelevičius sunerimo, kad jo paties gaminta ir atsiųsta glūkoidams nuotrauka pateko į frontpage. Alvydai, Tu ten woodoo. Po peržiūrėto filmo “47 Roninai“ (apie tai kiek vėliau), kitokios išvados net nesiperša ir tariame sau, kad Alvydas, apsėstas gerųjų dvasių, visiems pranašauja 2014 metais ženklaus gyvenimo kokybės gerėjimo.

Virgius Lepeška, vienas giliausių savo mąstymu glūkoidų tarpe, džiūgavo, kad šv. Kalėdų proga susirinko visi šeimos nariai. Pasidalijus info, toks pats jausmas apniko ir Dzilbų, todėl jie abu ir sako: kad visada, visiems, jaukioje erdvėje pasisektų suburti VISUS šeimos narius, įskaitant vaikus ir moteris (čia pagal Rable) Kūčių ir šv. Kalėdų proga.

santaka

Kai mūsų korespondentas Vytas Galbuogis sako, kad šiokia-tokia graužatis jį kamuoja todėl, kad šiais – senaisiais metais mažai prisidėjo prie tinklapio palaikymo komandos, belieka jam atsakyti taip: Vytai, kad kiekvienas glūkoidas prisidėtų nors 1/10 dalį to, ką nuveikei Tu, turėtume dažnesnių pasiskaitymų ir progų pabendrauti.

Vytas “Styga“ Palubinskas audžia mintį suburti veteranų muzmenų būrelį, kuris užsiimtų undergraudine muzikine veikla ir po tam tikro laiko tarpo, išsprogdintų rock bombą arba bent iš parakinio pykšteltų.

Kapitonas jau Lietuvoje, bus prie Glūko paskutinę šių metų dieną. Dėl susitikimo domėjosi pora kartų.  Prieš pora metų Kapitonas atvažiavo prie Glūko pavėlavęs savaitę. Taip nutinka, kai neskaitai glūkoidų “organo“ ir svarbi info nuplaukia kažkur šalia.

IMG_7383

Vieną iš gausybės šventinių dienų galima praleisi labai japoniškai. Tik reikia nuvažiuoti į Kauną, pavakarieniauti viename iš senamiesčio suši restoranėlių, nueiti į Forum Cinemas, pamatyti  3D filmą  “47 Roninai“ su popcornais ir alumi. Po fakto  Donatas prisimena, jog savo kolekcijoje turi sakės ir japoniško roko. Tą vėlų vakarą klausėm ir matėm The Ukulele Orchestra Of Great Britain. Tiesiog kopinkit šį pavadinimą ir pastinkit į YouTubo paiešką. Tikimės komentarų. Japoniško pramogavimo metu kalbamės su Viduku – Šančių magnatu. Vidas palinkėjo visai komunai sveikatos ir gerų dienų artėjančiais 2014. Visa ta japonizacija, aišku, yra gyvenimo popsas, bet šventės tam ir sutvertos, kad net didžiausi verksniai išspautų kuklią šypsenėlę.

Apie  “47 Roninai“. Beje, filmas puikus. Turi fantasy bruožų, Japoniją su samurajų garbės kodeksu, budizmo užuomazgas (demonai), 3D efektus,  Keaną Reevsą ir gausų jo  kolegų-aktorių japonų būrį. Visa tai paliko puikų įspūdį. Taip ir peršasi parašyti – “glūkoidai rekomenduoja“.

IMG_7380

Galioja ir kitas variantas, gruodžio 31 dieną gausaus sniego nenumatoma, todėl prie Glūko atvažiuoti gali ir tie kurie neturi TIKRŲ džipų, parketinių džipų ar Audi quattro. Atvažiuoti galima net su Renault, Peugeot, Seat, FIAT ir kitais aparatais, pažymėtais hipiškom ikonom.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑