Metallica Alytuje

Dar 1958, kai “Taikos“ kinas buvo vienintelis mieste, nusipirkti bilietą į vaikų seansą buvo galima tik turint pažintį su Vytautu “Bielka“ Belicku ar Gediminu Judėnu iš Kriaušiaus (Alytaus miesto rajonas). Jų teritorijoje stovėjo kinas “Taika“ ir bilietus jie pirkdavo be eilės, “nušlavę“ visus aštuonmečius ar jaunesnius kinomanus nuo kasos langelio. Ir nesvarbu, kad bilietų kasą atidarys tik po geros valandos, kad pirmas eilėje stovi. Bilieto gali ir negauti. Nes, keliais metais vyresni už daugumą, Vytautas su Gediminu vėl “nušluos“ visus nuo langelio ir už nedidelį mokestį  teiks paslaugą laidojantiems viltį aplamai patekti į kinoseansą.
Šiandien sėkmė pamatyti eilę prie bilietų į kinoteatrą gali ir neaplankyti…
Tačiau. “Nothing Else Matters“, tai hitas, plačiai žinomas ir neverčiantis abejoti, jog tai Metallica kūrinys. Todėl vaizdelis prie “Dainavos“ kinoteatro kasos galėtų tapti gražia išimtimi. Eilutė turėtų būti tokia ilga, kaip 1958 metais “Taikos“ kine, tik nei a†a Vytautas Belickas nei a†a Gediminas Judėnas jau “nenušluos“ jūsų nuo kasos langelio.

Tai grupės Metallica pristatymas “Dainavos“ kinoteatre. Tai atjaunėjęs, 3D formatą demonstruojantis, Dolby Laboratories kompanijos garso sistemas įvaldęs, tikrai turi ką pademonstruoti. Pats buvau, mačiau, girdėjau ir kaifavau. Kokybiško garso lavina turėtų lepinti reiklaus melomano ausis, o vaizdai betarpiškai suartins su visame pasulyje išgarsėjusiais rockmenais iš saulėtos Kalifornijos.

Alytuje tris dienas (spalio 18, 19, 20 d.) „METALLICA: ĮVEIKĘ PRARAJĄ“ drebins senukę „Dainavos“ kino salę.
Filmo kontrolinio gabaliuko peržiūra paliko labai gerą įspūdį – nepraleiskite progos.
Anonsas


Kęstutis Repečka
„Dainavos“ kinas

metallica_kinas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑