Alvydui 64. Gimtadienis. Kokie skaičiukai svarbūs?

Jei skaičiukas baigiasi nuliu, įpročiai sako, kad reikia, tiesiog būtina, sublizgėti giminės, draugų, kolegų ar net valstybės mastu. Kad visi žinotų: štai tokia ar anokia pilka asmenybė šiandien švenčia 30-40-50-60 metų gimtadienį. Dažnai tas jubiliatas atlieka krūvą nekoordinuotų judesių: iš po pagalvės ištraukia savo varganų kupiūrų pundelį ir “investuoja“ į savo garbę ir orumą. Kad tik ko žmonės blogai nepasakytų. Jau kulminacijoje, kai visi žeria trafaretinius-internetinius linkėjimus, dažnai kreivai sueiliuotus (gal “baltos“ eilės?), jubiliatas net negirdi ką jam linki, jis jau ekstazėje, lyg lazerių apšviestas (nereikia nei LSD), bet tai nieko blogo, nes pliusinė nuotaika  stiprina sveikatą ir tampa veiksminga profilaktine priemone prieš vėžinius susirgimus. Kiek sveikatą stiprina skysti baliaus katalizatoriai, žino tik vėjas (pagal Bobą Dylaną).
Šis ruduo kažkoks šaltokas. Žmogelis, tik išleidęs savo jubiliejui sumą, lygią metinei būsto šildymo paslaugai apmokėti, šiandien sako – kad tik valdžia nepradėtų šildyti, geriau jau pašalsiu, nes pinigėlių jau visai neliko . Kas tai – papročiai ar įpročiai? Vienas gėrisi, kai gimtadienio proga paspaudžiama ranka, išgirstama pora nuošidžių sakinių tavo adresu, kitam reikia pompastikos, show elementų ir troškimo išsivaduoti iš destruktyvios psichologinės (o gal begalinio kvailumo) priklausomybės – “o ką žmonės pamanys“. Iš tikro tai papročių ir įpročių miksas ir kiekvienas gali ir turi teisę švesti gimtadienį taip, kaip jam priimtina

Mūsų visų ir menų pasaulyje žinomam ir mėgiamam Alvydui A. Jegelevičiui – 64.

             Sveikatos, kūrybinio nusiteikimo ir geros nuotaikos.
             Su gimtadieniu, ALVYDAI !! 

“Aisčių“ vadovas, aktyvus šio tinklapio gyvasties palaikytojas, muzikantas, kompozitorius, poetas ir rašytojas (šiuo metu dirba prie naujos knygos užbaigos) sulaukė 64. Štai čia tai jubiliejus. Tie, bitlų “pagimdyti“ visad, klausydami dainą “When I’m Sixty Four“ iš The Beatles albumo “Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band“, išleisto 1967 metais, nejučiomis pagaudavo save mintyje: gal ir aš sulauksiu 64, kaip viskas atrodys tada, kodėl 64?  Jei jau glūkoidai Naujus Metus skaičiuoja nuo liepos pradžios, tai nieko neįprasto minėti 64 metų jubiliejų, kaip svarbų, siektiną ir brandą žymintį. Alvydai,  Tu vienas pirmųjų mūsiškių atidarei  bitlų sukonstruotas amžiaus duris. Kaip ten, anoje pusėje? [pagal The Doors – Break On Through (To the Other Side)]
Visiems glūkoidams ir jiems prijaučiantiems linkime sulaukti šio svarbaus jubiliejaus.

alvi_gdiena_done

Ir, kaip įpratę buvome sakyti  “Nemuno“ ‘restorano gyvos muzikos laikais –  siunčiame tau muzikinį sveikinimą:

3 komentarai “Alvydui 64. Gimtadienis. Kokie skaičiukai svarbūs?

Pridėti Jūsų

  1. Sveikinu, linkiu sveikatos, jos turint visada dar ka geresnio gali nuveikti.Senstam brolau. Man net graudu darosi, kad siom dienom as irgi………….,bet man reikia prideti sesis m. Na nieko, tu dar gana jaunas- laimes, sekmes kuryboi.

    Patinka

  2. Pirmiausia nuoširdžiai dėkoju Gintui už gražiai sudarytą ir maloniai pateiktą glukoidų sveikinima, bei muzikinį paskyrimą. Ačiū VISIEM. Bitlų dainoj tie metai visai linksmai skamba,..
    _________________________________
    Ačiū, Žora už sveikinimus ir linkėjimus, tik – nesakyk “senstam“, nesakyk “graudu“. Kalendorius – apgavikas ir tikras melagis, juk gera nuotaika nežino metų. Tavo sodrus baritonas, ar dainuotum, ar juokautum – visada šildė mus visus ir užkrėsdavo gera nuotaika. Esi tikras Alytaus muzikantų mohikanas. Jei paklausčiau – kokiam Alytaus ansambly negrojai, turbūt būtų sunku tau atsakyt. Būk drūtas, beje – kurią dieną tavo svarstyklės supas ?..

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑