Watas atranda Ameriką

Traukia glūkoidai į Ameriką pasižmonėti. Tiems kurie ruošiasi gyventi vieną kartą, patartina bent kartą apsilankyti Jungtinėse Valstijose, verta pamatyti tą šalį apie kurią kalbama kontrastingai. Pastarieji įvykiai sako, kad šaudymai, sprogdinimai gadina šalies įvaizdį. Amerikiečiai turi daugybę teigiamų gyvenimo taisyklių ir jų vertinimų, pavyzdžiui, tik didelis nedorėlis nemoka mokesčių, o nušauti policininką – baisiau nei košmaras Guobų gatvėje. Kai teko lankytis Bostone ir vaikščioti Harvardo universiteto kiemeliuose, kai ankstų rytą Bostono gatvėje policininkas pirmasis tau pasako labas rytas, sunku patikėti, kad čia po poros metų galėtų vykti tai, kas vyko maratono bėgimo metu ir kelias dienas vėliau. Amerikiečiai, sukūrę savo šalyje sąlyginai puikias sąlygas gyventi žmogui, į savo šalį įsileidžia gyventi nedėkingą brudą, kuriam nėra nieko švento. 

Vytautas Watas Malinauskas, anų laikų Lietuvos futbolo čempionas, žaidęs už Alytaus Dainavą, kitas komandas, apsilankė šalyje, kurioje bent kartą gyvenime apsilankyti privalu. Turėjo tikslą – pasimatyti su dukra Rasa, jos vyru ir anūke, kurios šiais metais švenčia apvalų jubiliejų. Beje, Rasa jau 13 metų už Atlanto, dirba ten ir gyvena, o jos veide šypsena nedingsta. Vytas lankėsi kartu su žmona Janina, kuri jau ne pirmą kartą svečiuojasi Chicagoje pas dukrą. Beje, Vytas lankėsi Peter Frampton koncerte. Tai Humble Pie  grupės vokalistas ir gitaristas. Jie buvo viršūnėje apie 1969 – 1975.  Dzilbus sako, kad jų bliuzas “Live With Me“ turėtų patekti į visų laikų geriausių bliuzų dešimtuką, šalia Led Zeppelin – “Since I’ve been Loving You“ ar Gary Moore.  O gal jis perdeda?..

DSCN2388 gera

Kad Watas, tik grįžęs iš kelionės, paskė, jog “puoliau į depresiją“, nesistebėtų tie, kurie jau lankėsi ten. Tai  ne Europa. Sugrįžus į dejuojančių ir susiraukusių tautiečių aplinką, stebėtis nederėtų, jei keletą dienų keliauninkas švelniai depresavo.
Vytas parsivežė filmuotos medžiagos, iš kurios bandyta kažką išspausti. Rašau, kažką, nes filmuota taip chaotiškai, lyg turint tikslą per 10 sekundžių nufilmuoti visą Newyorką, pagauti visus kampus ir dar paaiškinti kas yra kas. Tačiau tai glūkoidų tinklapio dokumentika ir, juodai padirbėjus Garažų studijoje, turime ką turime.

DSCN2201_ny

Filme (apie 12 minučių) matysite Newyorko Taims skverą, kuriame amžinai yra ką veikti, pasivaikščiosite po Washingtono svarbius objektus, lankysitės Chicagos lietuvių kolonijoje, pamatysite tautiečius, susibūrusius švęsti Velykas…

Alvydas A. Jegelevičius šiais metais taip pat pabuvojo USA, lankėsi pas seną alytiškį muzikantą, medicinos specialistą Samuelį Tacą (Shmuel Tatz). Skaitykite “Du iš Kurorto susitinka Didžiąjame Obuolyje“

Ir dar. Kas sekantis dalyvaus kolumbiadoje?

Daugiau foto žiūrėkite Kelionių galeroje:

galera_keliones

Filmas “Watas Amerikoje“ ||  Kamera – Vyto žentas || Montažas – Dzilbus

4 komentarai “Watas atranda Ameriką

Pridėti Jūsų

  1. Vytui-Watui: – Sveikinu, dziaugiuosi, kad musu pedos be musu zinios vis tiek susitiko tose vietose – prie Kolumbo ziedo ir centr. parko. Ten salia ir alytiskis Mule. Gaila nezinojau, buciau daves adresa, tai butum jam i duris ikales netiketa pendeli,..
    Geriausi linkejimai tau ir tavo seimai

    Patinka

  2. reiktų tam jūsų Jegelei PATIKRINTA ŠITĄ FUTBOLISTĄ, BA GIRDĖJAU KAI JIS UŽTRAUKĖ TAI va oi gerkle jo plati nu ne gert bet dainuot

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: