Alvydo Jegelevičiaus esė

“Ir pamažu iš to rūko išlindo puošnus, auksu dabintas mamutų kalnas, lėtai lėtai atskirdamas iš to kalno po vieną mamutą. Pirmas buvo Abejingumas. Antras – Nemeilė. Trečias – Nepagarba. Toliau – Nejautra, Tingumas ir Nauda, už jų – Išdidumas, Pasipūtimas, Tuštybė, Agresija, o dar toliau – Pyktis, Vargas, Skurdas, Badas, Baimė, Atsargumas, išdavystė ir likusi mamutų-tankų brigada. Šita baisi, klaiki kohorta, pakeliui viską traiškydama, nuo Katedros, nuo Karališkų rūmų patraukė pagrindine miesto arterija – tiesiai ten, kur ir reikia žvėrim – Žvėrynan.“

Laukėme labai laukiamo naujo Alvydo CD su jo senom-naujom dainom, o sulaukėme jo naują politinį esė  “Mamutai ateina“. Visas išspausdintas tinklapyje “Radikaliai!

Skaitykite ir vertinkite

6 komentarai “Alvydo Jegelevičiaus esė

Pridėti Jūsų

 1. Alvydas naudoja gausybe israiskos priemoniu, kurios nustelbia pagrindine minti. Daznai lieka neaisku apie ka isvis kalbama. Arba reikia telentingo ir kantraus skaitytojo, o gal galima mintis delioti suprantamiau?

  Patinka

 2. Sunku padėt. Suprantamiau – dokumentika, o čia ?..
  Jums reiktų dar keletą kartų perskaityt aukščiau pateiktą citatą.
  geralink – Autorius

  Patinka

 3. Labai jau daug čia tų perliukų vienoj vietoj ir į vieną gardą. Prariji, pakriuksi – “i nikokogo udovolstvija“… “ Čiurlenkime upeliai – pakalnėm ir kalnais…“

  Patinka

 4. Gražu, kai Alvydas atsiveria įvairiais amplua: ir groja, dainuoja ir muziką rašo. Raso eilėraščius ir prozą. Dar mėgsta fotografuoti ir (gal) ir škicuoti.Šio rašinio tema tikrai verta rašymo. Labai sunku visuose frontuose būti gerai įvertintu.

  Patinka

 5. “Deglutienė: Kam tos rožės kai bulvės žydi. Apšvarinkime Lietuvą nuo visų naujųjų. Užtenka senųjų gerųjų partijų
  Būtina dar iki Seimo rinkimų suagituoti galutinai emigruoti iš Lietuvos visus viešai įvardintus valstybės pūlinius ir visokiausius maištininkus: pirmiausia Neringą Venckienę su Kedžiais ir visais Garliavos patvoriniais, visą Drąsos kelio partiją su kunigu Varkala, išgalvojusiais ir išpučiančiais nebūtą pedofiliją (taip juk skelbia aukščiausi LT teisės vadai), kurstytojus valdžiai nepaklusti Naglį Puteikį, Ligitą Kernagį, A. Stancikienę, Valdą Vasiliauską, Vytautą Matulevičių ir visus kitus nepataisomus ramybės drumstėjus.
  O jei nesusipranta geruoju emigruoti, tai tinkamai paspausti, pvz., iškeliant po 5
  -6 baudžiamąsias bylas ir nesvarbu už ką (pvz., Venckienei 6 bylos, Skučienei byls ir 10 000 policininko ieškinys ir t.t.). Pavargs besiteisindami ir pagaliau spruks paskui tą milijoną jau išvykusių.
  ..
  Dėkojame AMB ir Ko, kad laiku išgrūdo iš Lietuvos visą milijoną vien tik erzelį keliančių išbadėjusių asmenų, kurie dabar iš užsienių kasmet į Lietuvą persiunčia giminėms išlaikyti po 4-5 milijardus litų.
  O svarbiausia – ne piketuoja, neprašo pašalpų, nedaužo Seimo langų.
  .
  Tik zirzia dėl atimamų Lietuvos pasų.
  Galima būtų tuos pasus ir palikti, jei tie emigravusieji nesiveržtų balsuoti rinkimuose į LR Seimą, Prezidentus ir savivaldybes.
  .
  Todėl jokių dvigubų pilietybių, kad netrukdytų ir toliau be stresų vėl sugrįžti į Seimą ir valdžią visiems geriausiems NUSIPELNIUSIEMS GYVENTI GERIAU.
  .
  Tai įgyvendinti padės mūsų specialiosios pajėgos, aprūpintos naujaisiais elektrošokiniais prietaisais, šalmais, neperšaunamosiomis liemenėmis, spec. lazdomis, kovinėmis dujomis, ištreniruotais šunimis, apginkluotos visais reikiamais šaunamaisiais ginklais, šarvuočiais ir sraigtasparniais.
  .
  Tai šie 240 kaukėtų vyrukų pademonstravo savo ištikimybę š.m. gegužės 17 d. 6 val.rytą, per pusvalandį išvaikant Varkalos trijų kunigų vadovaujamą bepoteriaujantį visą Garliavos patvoryną, išpjaunant metalo duris ir “paimant” mergaitę nuo teisėjos Venckienės kaklo.
  .
  Seimo rinkimuose balsuokite toliau tik už Jums iki šiol, tai yra. jau 22 metai, atsidavusias ir pasiruošiusias toliau Jums tarnauti patikrintas partijas, kurių svarbausių nuopelnu pripažinkite tai, kad jos iki šiol nuslėpė LR Seimo ratifikuotą ES Chartiją, pagal kuria minimali alga į rankas Lietuvoje privalo būti išmokama 993 Lt (jau nuo 2001 metų-68 proc. nuo vidutinės ir 60 proc – nuo 2004 metų.“

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: