Jurgiui Kunčinui 65. Maestro Algirdo Verbausko koncertas

„Du svarbūs jubiliejiniai susitikimai. Kviečiame apsilankyti“.  Tokiu pavadinimu skelbėme apie atminimo vakarą Jurgio Kunčino gimimo 65 -mečiui paminėti ir Algirdo Verbausko jubiliejinį koncertą-dovaną alytiškiams Medvilnės klube. Į Alytaus biblioteką, rašytojo ir poeto Jurgio Kunčino vardu pavadintą, sugužėjo šio svarbaus alytiškio gerbėjai, klasiokai, pažinojusieji asmeniškai ir iš nuogirdų. Dalyvavo Alvydas Jegelevičius, Aldona Marcinkevičienė, kiti su glūkoidais susiję garsūs ir mažiau žinomi, bet ištikimi Alytaus miesto kultūrinėms tradicijoms. Renginio laikas buvo gana ankstyvas, kažkas pajuokavo – tinkamas bedarbiams ir pensininkams, tačiau salė pilna ir pasiruošusi nuoširdžiam bendravimui. Atėjo metas garsiai pasakyti, kad renginiai Giedrės Bulgakovienės vadovaujamoje knygų šventovėje turėtų būti reitinguojami gana aukštais balais, o Giedrei ir jos komandai palinkėti 2012 metais džiuginti ir dvasinti alytiškius ir toliau.

Maestro Algirdas Verbauskas prieš jubiliejinį koncertą susitiko su FM99 radio atstovais ir pasikalbėjo. Apie ką kalbėjo, klausykite prisegtame klipe, kurio audio takelis pasiskolintas iš FM99 archyvų.

Šį sekmadienį, sausio 22 dieną Algis su draugais padovanojo alytiškiams romantinės muzikos koncertą. Medvilnės klubo mažoji salė, talpinanti apie 130 žiūrovų, buvo pilna. Pateikimo forma atitiko Vakaruose populiarų Storytellers klubinės veiklos pavidalą, kai patys muzikantai pasakoja apie save ir kūrinių autorius, jų biografijos detales ir kitus pikantiškus įvykius jų gyvenime. Tai sukuria nuoširdžią, šiltą ir betarpišką atmosferą.

Skambėjo Antonino Dvoržako, Sergejaus Rachmaninovo, Roberto Schumanno kūriniai, kuriuos kartu su jubiliatu smuikininku Algirdu Verbausku atliko jo kolegos: Barbora Domarkaitė (smuikas), Arūnas Statkus (altas), Edmundas Kulikauskas (violončelė), Raminta Vaicekauskaitė (sopranas), Aleksandra Žvirblytė (fortepijonas). Tie, kurie dėl įvairių priežasčių negalėjo paklausyti, dar suspės tai padaryti Vilniuje sausio 29d. 16val. Taikomosios dailės muziejuje ( Arsenale ). Glūkoidų infotarnyba gavo patikimą žinią, jog ten dalyvaus gausi Vilniaus alytiškių glūkoidų grupė, klausys gyvo koncerto ir sveikins Algį įsimintino ir svarbaus jubiliejaus proga. Kviečiame dalyvauti.

Jurgiui Kunčinui 65. Reportažas LRT2 Panorama

Maestro A.Verbauskas apie save. Kalbina FM99

2 komentarai “Jurgiui Kunčinui 65. Maestro Algirdo Verbausko koncertas

Pridėti Jūsų

  1. Jurgis 65 metu gal nebutu fiziniu jegu zydejime – zinome jo bitnikiska gyvenimo buda, bet kuryboje butu nepralenkiamas. Grazu kai taip pagerbiams poeto rasytojo atminimas

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑