Laureatė: Agnė ir “Raudoni vakarai“

Dvi geros žinios. Agnė, festivalyje-konkurse pelno laureato diplomą. Donatas atveža lietuvių muzikos CD, kurį neįmanoma identifikuoti kaip lietuvių atlikėjų muzikavimą. Tai ženklas, kad lietuvių pop-rock-jazz progresuoja.

AGNĖ DABREGAITĖ
Moksleivė

Raudoni Vakarai… Šią dainą sukūrė Ieva Norkutė. Tiksliai nežinau nei kur ji gyvena, nei kas ji per žmogus, tačiau žinau, kad kuria nuostabias dainas. Dainą radau specialiai šiam festivaliui-konkursui. Kūrinį pagražino, ir man akomponavo Beata (fortepionas) ir Milda (smuikas). Joms labai dėkinga. Renginys “Volunge šauk ąžuole“. Jame dalyvavo daugybė žmonių, norinčių išreikšti pagarbą Lietuvai. Viskas vyko Utenos muzikos mokykloje. Buvo kelios atskiros kategorijos, tiksliau trys, daina atlikta pagal kito autoriaus muziką ir žodžius, savos kūrybos daina ir poezija. Kiekvienoje kategorijoje buvo apie 25 pasirodymus, tad  festivalis buvo tikrai ilgas. Po pasirodymo dar ilgokai turėjau laukti apdovanojimų, bet po ilgo laukimo gavau atpildą – laureato diplomą, 100 litų knygyno “Vaga“ čekį bei ekskursiją po Vilnių, užsukant į Seimo rūmus.

Toliau planuoju dainuoti tokio pobūdžio dainas. Ramias ir kažkodėl minorines. Man tokios dainos pačios gražiausios, bet žmonės ne visada jas supranta. Kas šiais laikasi nori eiti atgal? Tačiau su mielu noru padainuočiau kartu su Šekspyru. Labiausiai dainuoti patinka rhithm&blues stiliaus dainas, tiesą sakant, man jos labiausiai tinka. Klausytis labiausiai mėgtu house, trance, dubstep na, ir kas be ko, garsiausių pasaulio DJ. Ištikrųjų muzikos mokykloje dabar aš jau retas svečias, tačiau tikrai nepamiršau muzikos, kaip matote štai kokie rezultatai. Dabar dainuoti mokausi pas mokytoją Jūratę Katinienę. Aš ją dievinu, ji visada pasakys kas blogai, o jei gerai – pagirs. Dar nepatvirtintais duomenimis šiais metai turėčiau dalyvauti “Dainų dainelėje“.

Iki naujų susitikimų glūkoidų puslapiuose.

Daugiau Agnės rašinių:

Agnė ir muzika visada drauge

Montažas Dzilbus   ||  Trukmė 02:49

13 komentarų “Laureatė: Agnė ir “Raudoni vakarai“

Pridėti Jūsų

 1. Džiugu girdėti, kad turi šansų dalyvauti “Dainų dainelėje“. Nuo glūkoidų perduok linkėjimus savo mokytojai Jūratei Katinienei už pastangas kelyje į Tavo profesionalumą

  Patinka

 2. sveiki. žiūrėjau jūsų įkeltą video. ir noriu paklausti gal turite arba galėtumėte kaip nors gauti dainos “Raudoni vakarai“ natas pianinui? labai reikia.
  Andrius

  Patinka

 3. ištikrųjų , šią dainą groju iš klausos ar paprastai internete yra akordai. akordai.lt,akordai.org ir t.t.

  Patinka

 4. “Diedukas Gintas prie laužo“ – pats tikriausias autentiškiausias moderniojo meno šedevras. Ot tau – ir mažasis glūkoidukas. Slėpkitės visi dičkiai glūkoidai su savo instaliacijom.

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑