Agnė ir muzika – visada drauge

Agnė, viena jauniausių Glūko sueigų dalyvių, ten visuomet įneša šurmulį, žavi savo progresu muzikos pažinimo, suvokimo ir atlikimo plotmėse. Nuolat dalyvauja muzikiniuose renginiuose, ten kur galima save realizuoti ir įgauti patirties. Jau sukurta daina Trisdešimtam  jubiliejiniam glūkoidų susitikimui  paminėti. Prašysime Agnę ją atlikti. Bet tai bus vasarą. Dabar skaitykite apie paskutinius renginius, kuriuose mūsų glūkoidė-junior dalyvavo.

AGNĖ DABREGAITĖ

Be galo laukiu jubiliejinio Glūkoidų susitikimo ir, tikiuosi, kad jame bus tiek pat džiaugsmo, muzikos ir geros nuotaikos kaip ir per kiek vieną susitikimą. Taigi kodėl rašau? Noriu pasakyti, kad neapleidau muzikos. Visą mielą žiemą koncertavau stengiausi… ir pagaliau mano pastangos pasitvirtino. Minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, Vasario 16-ąją, jau penktą kartą organizuojamas tradiciniu tapęs pilietinių dainų ir poezijos festivalis-konkursas „Volunge šauk ąžuole“. Šiame konkurse dalyvauju antrus metus. Pirmaisiais metai mano mokyklos chorui pavyko užimti trečiąją vietą. Na o šiais metais atradau neįtikėtino gražumo meilės Lietuvai dainą — Raudoni Vakarai. Ją sukūrė Ieva Narkutė. Ir pasinaudojau proga, parodžiau šią dainą muzikos mokytojai, ji tiesiog akimirksniu pamilo Raudonus Vakarus. Taigi į pagalbą pasikviečiau dvi merginas Beatą ir Mildą jos man talkino fortepijonu bei smuiku, padarėme puikią aranžuotę. Konkurso dienai atėjus nelabai jaučiau jauduliį, nes tiesiog žinojau, kad daina liesis ne iš lūpų, o iš širdies. Konkursui prasidėjus vedantieji pristatė komisiją. Visi labai nustebo kai sužinojo, kad komisijos pirmininkas — Vytautas V.Landsbergis jaunesnysis. Kai aš sužinojau man kažkiek palengvėjo, nes šios dainos žodžiai gan gilūs,o šis žmogus tikrai juos supras. Mano pasirodymas buvo gana netradiciškas.Visiems labai patiko. Kol komisija suko galvas kam atiduoti pirmąją antrąją ir trečiąją vietas, mes vaišinomės dideliu tortu – na tai buvo smagioji dalis :). Kai komisija grįžo, salėje tvyrojo įtampa, nes pirmoji vieta apdovanojama kelione į Briuselį. Na kelionės į Briuselį negavau, bet tai buvo nesvarbu, svarbu buvo tai, kad komisija suprato dainos žodžius. Tai va, pirmoji vieta. Dabar tikrai nenuleisiu rankų ir toliau dalyvausiu panašiuose konkursuose.

5 komentarai “Agnė ir muzika – visada drauge

Pridėti Jūsų

 1. Kaip gerai, kad Gliūkoidija turi Šią Mergaičiukę. Kaip gerai, kad JI turi draugę Muziką. Kaip gerai, kad “volungė ąžuole“ šaukė Raudonais Vakarais:

  “Aš atgulsiu, tu pareisi,
  Bus raudoni vakarai.
  Priešas trauksis, viskas keisis,
  Mano Lietuva bedale, ar bijai?“

  Patinka

 2. Jei jau jaunimas į tokį rimtą portalą rašo, kodėl senieji tyli? Vikcius gal apie lydekų gaudymą galėtų pasidalinti patyrimu

  Patinka

 3. Šaunuolė. Jaučiasi teisingos muzikos įtaka. Puiki daina. Gero roko magija, gal mistika, kaip senos grupės “Jefferson Airplane“ dainose. Ir toliau taip…

  Patinka

 4. Sveiki glūkoidai, sveiki alytiškiai,
  Šią puikią saulėtą dieną, po balsavimo, kaip tikras patriotas, bet ne kaip katalikas, į bažnyčią, pakeliui į namus užsukau į “Maxima“. Parduotuvėj kaip niekad didelis šurmulys. Kas po rinkimų, kas prieš rinkimus tema viena,- ką rinkt?.Kadangi man tai jau neaktualu, pirmiausiai patraukiau prie spaudos stendo. Kažkodėl krito akin dar nematytas žurnalo viršelis Žmonės.Legendos“ Nr.1(4) 2011m.žiema kaina-4,90 lt. Pirmu atvertimu, ir abstulbau. Straipsnis, klubas 27 arba mirusiujų muzikantų draugija. Garsiausi “klubo 27“ nariai:
  Brian Jones (1942-1969)
  Jimi Hendrix (1942-1970)
  Janis Joplin (1943-1970)
  Jim Morrison (1943-1971)
  Kurt Cobain (1967-1994)
  Įdomūs sutapimai,o tarp jų,irlietuvis, Rimas Burokas (1953-1980)

  Visiems gerų dienų ir iki!

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑