Anonsai

Zitos STANKEVIČIENĖS  paroda “FOTOKRONIKA“

Sausio 13 d. 17 val.  maloniai kviečiame į Jurgio Kunčino viešąją biblioteką – visuomenei pristatysime  spaudos fotografės Zitos STANKEVIČIENĖS parengtą  parodą “FOTOKRONIKA“.  Joje – istorinių  mūsų valstybingumo   atkūrimo įvykių aidai  ir akimirkos  Alytuje,  prieš du dešimtmečius sąžiningai fiksuoti ekspozicijos autorės, tuometinės vietos spaudos publikacijos….Jau ištisa karta užaugo, apie aukomis grįstą  kelią  laisvės link  žinanti tik iš tėvų pasakojimų ir dokumentinių liudijimų. Tad  šįkart  prisiminkime  tai drauge.

Nauja Alvydo A. JEGELEVIČIAUS poezijos  knyga “Šviesos dėmė“

Alvydas A. Jegelevičius poezijos fanams parengė naują, jau penktą eilių knygą “Šviesos dėmė“, kurią recenzavo poetas filosofas Liutauras Degėsys ir poetas vertėjas Antanas A. Jonynas.

4 komentarai “Anonsai

Pridėti Jūsų

 1. Garbūs Glukoidai, reziduojantys Alytuje:
  Alvydo knyga “ŠVIESOS DĖMĖ“ netrukus, t.y. kovo 23, trečiadienį, bus pristatyta Jurgio Kunčino bibliotekoje.Pradžia -17 val. Tiek organizatoriams, tiek, manau, ir pačiam autoriui 🙂 bus malonu kuo daugiau Alvydo draugų, pažįstamų ir artimųjų šiame vakarėlyje matyti. Pasistengsime,kad būtų šilta ir jauku 😉
  Maloniai kviečiame!

  Patinka

 2. Miela Giedre, Tavo nuoširdžios ir profesionalios pastangos(kad būtų šilta ir jauku) buvo įgyvendintos.
  Ačiū Tau, Tavo sventam Moterynui, sesei Leokadijai ir Jurgio Kuncino vardo bibliotekai. Beje – maciau ten ir viena vyriski – toki ilgsi,.. Gal Daktaras ?..
  Gaila kad tokiu vyriskiu – rezidentu buvo mazoka, bet,.. –

  Patinka

 3. Nepavyko dalyvauti Alvydo knygos pristatyme. Tą dieną turėjau reziduoti Kauno klinikose mylimos uošvės sveikatos reikalais. Įprastai nepraleidžiu mūsiškių viešų renginių, todėl dabar graužiuosi, gal kokį minireportažą bučiau padaręs.
  Žorka sekmadienį skambino: Valių Chlevicką per teliką rodo. Taigi su K. Antanėliu, Gabaliu, dar a.a. Vyt. Kernagiui pristatant, Valius klasiškai sudainavo Long Tall Sally (Jerry Lee Lewis) ir rollingų Satisfaction. Miela, kad nemerdim.

  Patinka

 4. Gintui: – Viskas gerai, supratau. Ačiū. Julė viena “atlaikė“ mūsų kartos ir “Aisčių“ atstovavimą ir dar įteikė bitliškos Ričardo Starkiaus trauktinės, Zenonas B.“nufotkino“. Alytaus gitaristus atstovavo garsusis Bulka-Bulkevičius, dar – kurortas su šaunia ŠIUŠŲ familija, centras su Matučio muziejum ir Maximavičium priešaky, klasiokas ir šaulys A. Barysas su dviem dukrelėm ATSTOVAVO senąją “KULTŪRKĘ“,toliau – neabejinga kultūrai buv. vicemerė N. Makštutienė ir mano šaunus pusbrolis Gediminas Jegelevičius su žmona Danguole, beje – akordioniste iš Kupiškio muz. m-los, kuriai vadovavo tie patys, iš Alytaus persikėlę (ar perkelti) muz. mokytojai AIŽINAI.Ačiū jiems. Bet – apie VAKARĄ ? Džiugino malonūs ir geranoriški alytiškių veidai ir tas susitikimas su Alytum.Tai svarbiausia. AČIŪ JAM IR JUMS.

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑