Lietuvos Big Bito 45-mečio paminėjimas Druskininkuose

2010 m. liepos 24 d. (šeštadienį) puikiame Lietuvos kurorte – Druskininkuose, Pramogų aikštėje, vyks Lietuvos Big Bito jubiliejinis koncertas.
Tai – kartu ir grupės “BASSVIM” įkūrimo jubiliejus, ir M.Suraučiaus kūrybinio darbo 45-metis. Nebe pirmą kartą rengiamas festivalis pritraukia
didelį Lietuvos žiūrovų ir svečių dėmesį.
Sovietmečiu drausta muzika, grupių “AIDA BAND”, „AISČIAI“, “AITVARAI”, “BASSVIM”, “GĖLIŲ VAIKAI”, „GINTARĖLIAI“, “KERTUKAI”,
“METEORAI”, „POLIARIZUOTI STIKLAI“, “RAGANIAI”, „SAULĖS VAIKAI”, „SUN CITY BEAT“, „VAIZBŪNAI“ ir kitų dėka, Lietuvoje paplito praeito šimtmečio 6-7ame dešimtmečiais ir padėjo pagrindą šiuolaikinei pop muzikai. Deja, laikui bėgant, paaiškėjo, kad dėl įvairių priežasčių ta pradinė roko muzikos rūšis neįsitvirtino kaip Lietuvos pop meno pamatas.
Informaciją pateikė Alvydas A. Jegelevičius (Vilnius) ir Kristupas Petkūnas (Kaunas)

6 komentarai “Lietuvos Big Bito 45-mečio paminėjimas Druskininkuose

Pridėti Jūsų

 1. Girdejau kad transliuos ar irasines kazkuri Lietuvos TV, gal zinote kas nors kada galima pamatyti per TV. Esu labai toli nuo Lietuvos, o pamatyti butu verta.
  Dekoju is anksto

  Patinka

 2. karščiausi ispūdžiai:big-bitu net nekvepėjo, stilistiškai galima būtų priskirti nebent “Poliarizuotų stiklų“ dainą “Stasė“

  Patinka

 3. for igo: – Teisybe ! Si savaitgali(07 24) Druskininkuose po big beat’o vardu – stilistine ivairove(nereikia nagrinet), bet muzikines salotos buvo idomios ir skanios – Stase buvo estradine, su tikrais poloroidais, nors taip arti punk rock’o (gaila), Raganiai vare rock’a (trys atlikejai atvyko is Israel’io), lenkai blues’avo ir gal tik Pasvalio Laiptai ir Siauliu JUNGTINES PAJEGOS is tikro big beat’avo.O iskilusis A.J. BE SAVO ALYTAUS AISCIU, DEJA – TIK BARDAVO, nors nuosirdziai vare kiek galejo uz visus isejusius amzininkus. Manau ir neabejoju, kad visi dalyviai, atvyke nemokamai koncertuoti ir pazymeti savo kartos svente, atliko tai sventai, ir ne muzika cia buvo svarbiausia, o kas kita,..
  UZ MUSU NEPAPRASTA KARTA !!!

  Patinka

 4. Šiąnakt rodė (2010-09-19) tą koncertą per LT 2-ąjį kanalą.Kažkaip to big byto nebuvo per daug.Gal tik šiauliškiai geriau pavarė,o visi kiti tik blanki buvusios muzikos imitacija.Džiugu tik tai,kad visi exhipiai dar turi daug daug parako.Duok Dzie,jiems ir toliau taip!!!

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑