Bitlui Ringo Starr – 70 metų

The Beatles būgnininko Ringo Starr 70-metis paminėtas New York’o “Radio City Music Hall“. Gimtadienį švenčiantis Ringo Starr‘as norėjo, kad visi žmonės, nepaisant to, kur jie yra, 12 valandą vakaro pirštais atliktų V formos kombinaciją: nesvarbu, ar esate autobuse, ar laive, vidurnaktį pakelkite savo pirštus į viršų ir bent jau man pasakykite „taika ir meilė’’ – tai būtų puiki dovana tiek man, tiek jums.

Visa plejada bendražygių ir bendraminčių –  Yoko Ono, Joe Walsh, Steve Van Zandt, Brian Johnson, Jeff Lynne, Nils Lofgren, Max Weinberg ir  Mick Jones iš Foreigner’s sudainavo kartu “With a Little Help From My Friends“. Vėliau ant scenos pasirodė seras Paul McCartney su savo nepakartojama Höfner boso gitara ir atliko “Birthday“ iš White Album, tuo sukėlė masinę klausytojų isteriją, kokia būdavo 1964 metais turo po USA metu. Muzikos buvo galima ir negirdėti. Kol pareigingi You Tube cenzoriai nesuregavo neigiamai, pažiūrėkite pastabaus paparacio filmuką.

Kai, baigę pasirodymą, Ringo ir Paul apsikabino ir nulipo nuo scenos, tikėtina, jog afrerparty aptarinėjo bitlų reunion variantus. Galima tik įsivaizduoti, jei pasirodyme kartu būtų dalyvavę John Lennon ir George Harrison, deje abiejų mirtys tokios galimybės nesuteikė ….

70-metis Starr‘as yra vyriausias iš vis dar gyvų bitlų. Jo kolega Paul‘as McCartney neseniai atšventė savo 68-ąjį gimtadienį. John Lennon’ą 1980 metais New Jork’e nušovė maniakas. George Harrison’as mirė 2001 metais nuo gerklės vėžio.

Dėkojame Alvydui A. Jegelevičiui  už nuorodą į informaciją.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑