Iškilminga kalba dailininko-tapytojo Alvydo Valdo Petkevičiaus garbingo jubiliejaus proga

 

 

Tapytojui Alvydui Petkevičiui 60 metų. Branda: kūryba ir amžius. Šia proga Alvydas A. Jegelevičius glūkoidų rupore sako nuoširdžią virtualią  kalbą. Visų tinklapio skaitytojų, komentuotojų ir prižiūrėtojų vardu Tave, Alvydai, sveikina adminai dzilbus (Gintas) ir juodo (Donatas). Lai Tavo kūryba verčia mus žavėtis ir mąstyti, lai Tavo subtilios gyvenimo įžvalgos bendraujant, tęsiasi neribotą laiką. Būk koks esi, būk tobulas ir laimingas.

ffff
2010 04 19  Vilnius – Alytus
f
Gerbiamas Alvydai, brangus amžininke, mielas mūsų visų bičiuli, šią iškilmingą dieną, kaip menininkas menininką  ir kaip Alvydas Alvydą, didžiuodamasis sveikinu, apkabinu Tave kaip gerą draugą-kolegą, iškilų ir pasišventusį menininką-riterį, ištikimai tarnaujantį mūzoms jau daugelį metų. Turbūt, tik jos ir žino kaip Tu kantriai ir nuosekliai dirbi ir kiek iš tikro esi sukūręs. Taigi – nesikuklink, nesivaržyk savo nuopelnų. Esi tikrai nusipelnęs. Su Tavo paveikslais jau eilę metų kartu gyvena ir jais džiaugiasi daugybė  žmonių. Ir mes – Tavo bičiuliai: “Aisčiai”, “Nemuno” restorano ir “plaščiadkės” šokėjai, nenuoramos gėlių vaikai – glukoidai.
Maža to – savo paveikslais esi “užkrėtęs” ne tik Dzūkiją, Lietuvą, bet ir svečius kraštus – ir ten gyvena žmonės su tavo darbais…
Tačiau pirmiausia – šią iškilmingą dieną, tegu eina, tegu skamba garsas apie Tave, mielas Alvydasi Valdai, nuog Ulonų ir buvusios Traktoristų g. – per gelžkelį, centrinę Pulko g., pro miesto parką, pro kurortą ir ‘Gegutę’ ir atgal – link pliažo, Juozapavičiaus tilto, senos pirties, Kauno g. kriaušiaus, Pieninės kalno – pro Putinus, Likiškėlių aukštumą, į Vidzgirį,.. Ten visada sutiksi artimą “dūšią” (žinai gi), o gal ir mes netyčia susitiksim ?..
Norisi Tau pasakyt dar daug daug karštų sveikinimo, pagarbos ir gražių palinkėjimo žodžių. Tu jų tikrai nusipelnei ir tikrai jų daug išgirsi iš savo artimiausių ir brangiausių žmonių. Tegu tie žodžiai glosto Tavo širdį, ramina, guodžia ir tegu skatina nerimti, kurti ir toliau. Ilgų, džiaugsmingų ir kūrybingų metų Tau,  mūsų mielas Alvydai !!!
O mes – septinto ir aštunto dešimtmečio alyciškiai – gerai Tave žinom ir vertinam kaip nepaprastą savo kartos amžininką – gerą, linksmą draugą, puikų menininką-estetą, kuriam nepaprastai svarbus ne tik paveikslo turinys, dvasia, bet ir kiekvienas drobės centimetras. Tu seniai tai įrodei savo kruopštumu ir pagarba menui. Tavo drobėse, mus supantys daiktai atgyja, kalbėdami mūsų užmirštas paslaptis, o šventieji nulipa iš dangaus ir tampa vaidilomis, žyniais,.. Ačiū Tau !!!
Būk pagarbintas ir pašlovintas šaunus vyre, Alvydai Valdai Petkevičiau, sulaukęs garbingo jubiliejaus !!!
Būk tvirtas – negęsk, šviesk ir toliau !!!
Mes žinom ir nepamiršom  Tavo žynio piršto…
Ilgų ir kūrybingų Tau metų !!!
f
Alvydas Jegelevičius su “Aisčiais” ir Vilniaus alyciškiais (jiems leidus), bet, neabejoju – Alvydą būtinai sveikins ir kitų pasviečių dzūkai.

ŠIO POSTO INDĖLININIKAI:GINTAS(INTRO)DONATAS(PORTRETAS)ALVYDAS(SVEIKINIMAS)

6 komentarai “Iškilminga kalba dailininko-tapytojo Alvydo Valdo Petkevičiaus garbingo jubiliejaus proga

Pridėti Jūsų

 1. Alvydai,
  tegul tie metai, bėgantys pro šalį, gyvenimą pavasariais žymės. Rudens šalna pakąsti viską gali, tegul tik niekad ji nepaliečia Tavos širdies.

  Nuoširdžiai sveikinu Jubiliejaus Proga!

  Patinka

 2. Nu tai kŪ cE “originalaus“ bepaporinsi 😉
  Vienžo, Alvydiok,
  džiaugiuos,
  sveikinu,
  bučiuoju -su Raselės leidimu ir prie liūdininkų -kas be ko :mrgreen:
  Kitaip skant –
  būk gyvas -dar ilgai,
  apysveikis – ne trumpiau,
  kūrybingas -iki grabo lentos -kažkur daugmaž kokiAs keturias dešimtis metelių.

  MYLĖK –
  tik dvi panas :
  meilužę Tapybą ir…
  žmoną Rasą
  Nu ir to pasekoje
  BŪK LAIMINGAS VISADOS ir NEŽMONIŠKAI !!! :mrgreen:

  Patinka

 3. Nuoširdžiausi sveikinimai jubiliejaus proga. Linkiu geros sveikatos ir dvasinės ramybės. Tavo paveikslai mano namuose užėmė geriausias vietas. Virgis

  Patinka

 4. Tarp kitko,piliečiai:
  netrukus bus duotas startas siūlyti kandidatus Miesto kultūros premijai.Kunčinukės savo kandidatą(Ę) jau kaip ir pasirinkusios.Taigi, misliju, o kas pasakė, kad Glūkojidų bendrija ir saviškio kandidato negalėtų pasiūlyti?….

  Patinka

  1. Giedrei.
   Dėl kandidato miesto kultūros premijai glūkoidų skaitytojai, manau, gyvai aptartų, jei Giedrė paskelbtų viešai čia. Glūkoidų bendrija – tai sąlyginis pavadinaimas. Labai gali būti, kad J. Kunčino bibliotekos siūlomas kandidatas – mūsų visų kandidatas.

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑