Naujas puslapis ir nauja fotogalerija (atnaujinta)

Glūkoidai daily galerijoje  patalpinome pora foto iš Metų apdovanojimai, Alytus 2009 su Alvydu Jegelevičium. Dalis renginio lėšų skiriama A. Matučio namams. Juozas Muzikevičius surado  foto su vokalistu Algiu Jakučiu. Ten yra  ir drumeris Valdas “Vatuvkė“ Ogijenko, klavišininkas ir dainininkas “Abramo“. Visa tai rasite Muzmenų galerijoje.

Glūkoidų pašte nuolat randame šūsnį Jūsų  pastebėjimų, patarimų, istorinių dokumentų, kitų mūsų nuomone vertingų dalykėlių, jog nevalia teko pagaminti dar vieną puslapį šiai informacijai skelbti. Pavadinome jį ATSISIUNTIMAI. Dėkojame siuntėjams ir laukiame daugiau…

Vytauto Galbuogio dėka atrasite naują fotogaleriją apie Airiją. Algirdas Verbauskas jau pažadėjo seriją įspūdžių iš būsimos koncertinės turne Japonijoje. Laukiame Kelionių galerijoje mėgstančių pakeliauti glūkoidų foto iš Italijos.

2 komentarai “Naujas puslapis ir nauja fotogalerija (atnaujinta)

Pridėti Jūsų

  1. Visus glukoidus sveikinu su kovo 11-tai svente Laisve yra laisve,ir jos negalima sutapatinti su bloga ekonomika ,prastais politikais ir visokiais marazmais,Smagu ,kai Lietuvos tauta atkimso druciai uzkorkuota sovietini Aladino buteli ir paleido visus i laisve,Antras smagumas,kad Alytus turi Dzilbu nugi ta Unguraiti.kuris ,mus visus laisvai po visa svieta ir visus pasalius isidrapsciusus ,vargo nebodams vel kruvon bando suvaryti ,kol vyresni dar nevisai nukvako -jaunesni nespejo pasenti Labai jam aciu uz si darba. Sveikinu,Gintai.Dirbk toliau-laisve kainuoja.Anais laikais geriau buvo. Sedi “Nemuno“ rastorane pagroji,mes pageriam Apie lasve tik akim susimirkseti gali .ir jokiu problemu nu dabar……………!!! Su sventem

    Patinka

  2. Čia, manau, Vytautas daug kur pataikė. Pataikė ne į 10, bet į 11, pataikė ne tik į Nemuną, bet ir į “Nemuną“, pataikė ne tik į Unguraitį, bet ir į Dzilbų. Bet smagiausia, kad – į save ir mus. Vienintelis šūvis “pro šoną“ (žinau iš ANO reportažo apie emigracijas velkčių) – šūvis į lietuviškumą;jeigu norit – mūsų mažam rately – į galbuogizmą. Aš nei prieš Vytautą, nei prieš Alvydą – aš už polemiką apie tai, ko mes norim; arba neturim. Kad nereikėtų nusišauti nei žmogui, nei valstybei.(Vytautai, manau, kad PIRMAS komentaras Tavo.)

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑