Prašome atpažinti dalyvius

Kai paskambino mūsų fotograndas Vytautas Stanionis ir pasakė, jog savo negatyvų archyve rado 1977 metais užfiksuotą kažkokį muzikinį renginį Alytuje, jau po valandos abu su padidinimo stiklu nustatinėjome negatyvų herojus. Spėjame, jog tai Sporto rūmuose vykusio politinės dainos konkurso dalyviai. Kas tada buvo vadinama tokiu marazmo kupinu pavadinimu – politinė daina? Tai konkurso dalyviams privaloma atlikti ‚ tėvynę ar tarybinės liaudies žygdarbius šlovinanti  daina, jei atliekama rusų kalboje, tai jau privalumas ir šansas iškovoti nugalėtojų laurus. Šiam reikalui labai tiko „U derevnie Kriukovo‘‘, kitos laisvai pasirenkamos, muzikos žanras nesvarbu.
Vaizduose atpažinome jau Alytaus muzmenų galerijoje patalpintus Vaclovą Kazlauską, Kęstą Manerską, Žorą Bondarevą, Romualdą Stankevičių, anapilin iškeliavusius Romą Muliuolį, Vytautą Kaupinį, Joną Ptakauską ir puikaus akademinio balso savininką saksofonistą Algį Jasionį.
Yra nuotraukų, kuriose matome jaunesnius atlikėjus, vokalinius ansamblius, mokinukų bito grupę. Deje, nežinome kas jie, todėl labai prašome visus pasitelkti atmintį ir  Muzmenų galerijoje (jau Picasoje) po nuotrauka parašyti tai, ką atpažinote. Vėliau visa tai perkelsime prie nuotraukų pavadinimų.
Kad jūs būtumėte matę, kaip Vytas tvarkingai saugoja negatyvus: kiekvienas turi savo įdėklą, visur švara, tvarka ir atsekamumas. Visos nuotraukos Muzmenų galerijai tiesiai iš Vytauto, jokio papildomo apdorojimo, jokių korekcijų mes neatlikome. Taip ir turi būti. Po trisdešimt trijų metų šios foto išvydo dienos šviesą.
Dar vienas prašymas. Pabalsuokime už Vilniaus alytiškius Genių Vnarauską ir Vytautą Daraškevičių. Jie abu dalyvauja  fotokonkurse Naktinis Vilnius. Genius Vnarauskas daug prisidėjo prie glūkoidų fotogalerijų kūrimo.  Tikimės, jog Vilniaus alytiškių klubas taip pat palaikys savo veteranus.
as

3 komentarai “Prašome atpažinti dalyvius

Pridėti Jūsų

 1. Alytiškiu fotomenininku darbus vertinu teigiamai.Ka jau kalbėt apie V. Stanionį ? Džiaugtis reikia, kad iš Alytaus nepabėgo. Pelnytai galit sakyt – mes jį turim Ą. Apie Vilniaus alytikius ? Nemaciau G.Vranausko darbu, taciau V.Dereškevičių KAIP ALYTIŠKĮ IR FOTOMENININKĄ matau labai dažnai įvairiuose Vilniaus renginiuose. Be abejonių – tai pasišventęs žmogus. Manau – jis turi sukaupęs kapitališką fotoarchyvą.
  Beje – prizininku darbai Naktiniam Vilniuj – kelia abejonių ?.. Ką mano alytiškiai ? Įdomu ?

  Ta nuotrauka ? Stilius, atrodo – 8-o dešimtmečio
  Gal kurios tai Alytaus mokyklos direktorius greičiau atpažintų savo auklėtinius ? GAL PATYS AUKLĖTINIAI – SAVE ATPAŽINTŲ GREIČIAU ?
  Gitaristas iš dešinės panašus į R.Griškevičių,..

  Geriausi linkejimai

  Patinka

 2. Apie FOTO. Tadas Dambrauskas (“klikucha“ Tamulis) mūsų draugas ir , regis, Dzilbaus klasiokas… Turėjau su juo daug gražių reikalų – net prie Sudervės ežero, nuo kurio jojau į Vilnių ant balto arklio – tiesiog toks po ranka papuolė – net su jo njufaundlendu Atu, kuris nulaižė man alkūnę ir ji užgijo. T.DAMBRAUSKO vardo fotografijų konkursas jau vyksta. Žr.: http://www.kam.lt.

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑