Vasario 16 exmetropolijos sostinėje

Prieš 20 metų Maskvoje oficialiai švęsti Lietuvos Nepriklausomybės dieną nesusapnuotų net pragmatiškas utopistas. Šiandien tai padarė Kurorto vaikas (istorinė nuotraukėlė) Algirdas Verbauskas su kamerinės muzikos ansamblio ,,Musica Humana“ kolegomis. Taip, tai Alytaus miesto dalies, nuo neatmenamų laikų vadinamos Kurortu, kuriame gyveno ir veltui laiko neleido piešimo mokytojas Ipolitas Kiaunė (1913-19??), keramikas Vytautas Brazdžius (1887-1968), rašytojas ir poetas Jurgis Kunčinas (1947–2002), skardos meninio raitymo specialistas Jurgis Žukauskas, kompozitorius Alvydas A. Jegelevičius, obojaus asas Vidas Lubauskas, smuikininkas Algirdas Verbauskas, archeologijos grandas Eugenijus Svetikas, senosios kartos inteligentai Bagdonai, mokytojai Kvasai ir kiti garbingi Kurorto piliečiai.Toliau Algis trumpai papasakos apie Vasario 16 minėjimą Maskvoje.

ALGIRDAS VERBAUSKAS

Kamerinės muzikos ansamblis “Musica Humana“ šventė ir grojo Vasario-16 iškilmėse Maskvoje drauge su daugeliu Jums pažįstamų vyresnės kartos kultūros žvaigždžių, taip pat grojo Pasaulinio pediatrų kongreso koncerte. Lietuvos ambasadoje susitikome su Lietuvos draugijų atstovais iš įvairių Rusijos regionų, kurie šia proga atvažiavo į Maskvą! Bendravome su keletu įdomių žmonių:  žymiu TV laidų vedėju V.Molčanov, nepakartojamu humoristu, nuoširdžiu Lietuvos gerbėju Vladimir Vinokur, Rusijos estrados klasiku Lev Leščenko ir nepakartojamu Lietuvos ambasadoriumi Jo Ekscelencija Dr. A. Vinkumi.

Kitose nuotraukose šventinis priėmimas Lietuvos ambasadoje, kur dalyvavo lietuvių draugijų atstovai iš visos Rusijos, na ir mūsų kolektyvas po koncerto G.Višnevskos salėje.

Norėdami pamatyti didesnę nuotrauką  – paspauskite ant jos.

2 komentarai “Vasario 16 exmetropolijos sostinėje

Pridėti Jūsų

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑