Minime Vasario 16

Brangi ir miela valstybės šventė tautiečiui yra vasario 16. Tie garbūs vyrai, pasirašę Nepriklausomybės aktą tikėjosi atgimstančios, pasiturinčios ir gerą vardą turinčios valstybės.  Tie, padėję galvas ano amžiaus pradžioje ir po II Pasaulinio karo sudėjo viltis ir gyvybes to paties tikslo vedini. Tiems, kurie nelabai mėgsta minėti šią šventę, palinkėčiau vieno paprasto dalykėlio: niekada nesusieti šunponių valdžios su Lietuvos valstybe. Kai krizės akivaizdoje estai kaupia atsargas kojinėje, 2009 metų sutikimo proga Lietuvoje keletas milijonų paleidžiami ferjerverkams. Nenusimeskime savo “indėlio“ rinkimuose, kai šoumenai atsiduria Seime. Jei jie savo amplua užsirekomenduoja bent jau pakenčiamai, tai Seime tampa visišku niekalu. Tradiciškai ponai rūpinasi savo baudžiauninkais, šunponiai rūpinasi dešimčia procentų derybų partneriui, pradedant uabų vadovėliais, baigiant aukštais ministerijų ar savivaldybių klerkais. “Samanėlių“ herojai ir vaikų luošintojai, turėdami patikimą užnugarį, kikena į kumštį. Vis tiek šveskime ir minėkime Nepriklausomybės dieną ir nepraraskime vilties.

Kamera  Dzilbus     ||     Trukmė  00:03:43

8 komentarai “Minime Vasario 16

Pridėti Jūsų

 1. Pritariu autoriui…
  Mes galime išimti Landsbergį iš istorijos, bet laisvė vistiek būtų atėjusi. Nes griuvo imperija iš vidaus. Tik klausimas: ką tada kaltintų rusofilai ir sovietofilai? Vistiek rastų atpirkimo ožį, kam suversti visas problemas. Galbūt tai būtų Vasario 16 dienos nepriklausomybės idėjos šalininkai? Galbūt nacionalistai lietuviai? Kuriems Rusija ne motina. Manau, kad tam tikras sluoksnis gyventojų yra pavojingi dėl to, kad jie niekada netaps normaliais piliečiais. Jie iki gyvenimo pabaigos liks rusofilais, kovojančiais su Lietuvos valstybės politikais (dešiniaisiais).

  Patinka

 2. Oi, uždarykim tuos pavojingus rusofilus už spygliuotos tvoros…o gal ir frankofilus kartu? Gi prancūzų tarpe šitiek komunistų…ir tuo pačiu visus kairiarankius- juk jie kairę myli labiau nei dešinę…Nnolankiai nuleidus galvą prašausi- uždarykit ir mane, nes aš tikrai netapsiu niekada NORMALIA piliete…

  Patinka

 3. …keistokas Jūsų, Jurga, prašymas kažkur uždaryti…,paprasčiausiai, sąžiningi, save gerbiantys nepiliečiai turėtų savanoriškai atsisakyti tos valstybės, kurioje gyvena, piliečiams skirtų privilegijų. O tie kas nepakenčia kapitalistų, privalėtų išmesti kapitalistų išmislą-kompiuterius ir kt. moderniam žmogui būtinus daiktus:), be to užsirašyti į eilę gauti talonus makaronams:)
  …Kas dėl prancūzų kairiųjų (komunistų), tai jie tokie iki tokio laipsnuo, kiek jiems tai naudinga ir kiek gaudavo dotacijų (doleriais) iš CK KPSS:)

  Patinka

 4. Tauta labai gerai atskiria kupiūras 10 Lt nuo 50 Lt, bet rinkimuose išmintis išblėsta, todėl skųstis valdžia nevalia.

  Patinka

 5. Lietuvos laikui, pripildytam šunponių (s griazi v kniazi), atsakomybės už “indėlį“ atvedant koloborantiškosios KP CK pirmą sekretorių į Pirmojo atkurtos nepriklausomos Lietuvos Prezidento postą ( nustumiant tokio rango asmenybę, kaip Lozoraitis) neprisiėmimo, cholopišku “kniazių“ ir “kniaginių“ garbinimu bei dėkavojimu už tai, jog puikiai moka “išdurti“, laiką, kuomet įmanomas buvusio politiko, kuriam pasibaigė “Maximos“ renta, lindimas per Sacharuko ar narcizo “Karaliaus’ kanalizacijos vamzdį vėl prie lovio, neturiu taiklesnio įvertinimo, kaip rusų rašytojo N. Nekrasovo frazė: “ Бывали хуже времена, но не было подлей“.
  Ir vis tik džiaukimės ir būkime orūs, nes 1918 m. vasario 16 d. buvo ištarti ir parašyti žodžiai:“ Lietuvos Taryba, kaipo vienintelė lietuvių tautos atstovybė, remdamos pripažintąja tautų apsisprendimo teise ir Lietuvių Vilniaus konferencijos nutarimu rugsėjo m. 18-23 d. 1917 metais, SKELBIA NEPRIKLAUSOMĄ, DEMOKRATINIAIS PAMATAIS SUTVARKYTĄ lIETUVOS VALSTYBĘ SU SOSTINE VILNIUJE ir tą valstybę atskirianti nuo visų valstybinių ryšių, kurie yra buvę su kitomis tautomis.“

  Patinka

 6. Sveikinu kuo nuosirdsiausiai visus GLUKOIDUS su Valstybine svente,taip pat tik ka matytu ,o man simta metu neregetu VACIU KAZLAUSKU,sveikatos ,stiprybes ir iki pasimatimu prie Gluko!!!!
  Pabandysiu persiust kelta foto,kuriuos padadariau vakar Nuostabiam
  sios svenes paminejime MASKVOJ!!! Algis VERBAUSKAS

  Patinka

 7. Aciu mielas amzininke Zenonai ne tik uz meile motociklams, muzikai, musu kartai, bet (kas nustebino ir nudziugino) ir pagarba paveldui, krastotyrai.Tavo nuotraukos – jau dokumentai. Pristatyk jas kur reikia, nes – taip reikia.

  Atrodo, mums su Dzilbum greitai reiks lyst i Alytaus fortus, kitus rusius, o gal pasikviete Tave, atkasim ir tuneli po Nemunu ?..

  Dar x aciu Tau, Zenonai !!!

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑