Linkėjimai šv. Kalėdų ir Naujųjų 2010 metų sutiktuvėms

Glūkoidų tinklapis jau sulaukė 100 000 -jo vizito. Šia proga dėkojame mūsų senbūviams ir 2009 metais prisijungusiems prie glūkoidų bendrijos savo publikacijomis:
Giedrei Bulgakovienei už straipsnį “Sausio tryliktoji: gyva istorija“, Linai už “John & Yoko“, Aidui Unguraičiui – “Seminarijoje virė krepšinio aistros“, Aldonai Marcinkevičienei – “Glūkopedija: Miesto sodo muzikantai“ ir “Išsaugokime poeto Anzelmo Matučio atminimą“, Antanui Grambai už eilėraščius, Albertui Antanavičiui – “Gyvensime kaip princai ir princai?“, Kristupui Petkūnui, Zenonui Langaičiui ir Vytautui Stanevičiui už prisiminimus hipių, baikerių, VW Vabalų temomis, Jurgai Jakūnienei už “Atradimai: bliuzas Suvalkuose“, Ugnei Antanavičiūtei – “Kūrybiškos asmenybės aprašas“, Vilmantei Petrusevičienei – “Ką mums reiškia Matutis?“, Vytautui Galbuogiui už rašinį apie baldžiaus amatą. Nepamirškime padėkoti šiandien Jums gražius Naujametinius linkėjimus sakančiam Vytautui “Stygai“ Palubinskui. Valio.
Begalė liaupsių mūsų komentatoriams, jūs, tarsi trotilas, reikiamoje vietoje išsprogdinate alternatyviom mintim kelią ir taip saugote mus nuo dogmatiškumo ar vienos tiesos apraiškų. Paplokime.
Dėkojame Vilniaus alytiškių klubui už miniemigracijos idėjų propagavimą sostinėje.
Kai krizė ir šventės vienu metu, rinkitės šventes. Sunkmečiai ateina ir praeina. Ypač sunku buvo prie Laptevų ar Štuthofe, kai kas išgyveno. Dabar svarbiau neįsileisti krizės į savo smegenis ir kūną.
Šiais metais Julė Jonkuvienė ir Alvydas A. Jegelevičius atšventė ypatingai apvalų jubiliejų. Sveikiname ir linkime jiems geriausios kloties darbe ir kasdienybėje, linkime sveikatos dvasioje – išlikti kūrybingais homo sapiens ir sveikatos svarbiuose vidaus organuose – egzistencijai užtikrinti.
Linksmų šv. Kalėdų ir lengvų Naujųjų Metų.

Adminai Dzilbus ir Juodo

VYTAUTAS PALUBINSKAS

Nelabai jau skaidrus “krizinis“ dangus taupiai paberia snaiges ant praeivių, ant medžių, nukloja užšalusį Glūką, dengia  asfaltą, kuris pasidarys  slidus ir pavojingas lyg seimo narys, krenta ant šaligatvių, kurie  šiuo “maloniu“ Lietuvėlei metu  pridarys nemažai darbo chirurgams…
Pagaunu kelias primirštas, anksčiau praskridusias chrienovas mintis, pagalvoju apie artėjančias Kūčias. Jos vėl, kaip daug daug kartų, surinks prie gardėsiais nuklotų stalų gal pagausėjusias…  gal ko truks… Galvoju apie  šv. Kalėdų dovanas po egle, apie šypsenas mažų ir didelių vaikų jas išvyniojant, apie draugų linkėjimus, apie tuos kurių nepamiršau… pradžioje nusišypsau ir linksmai nusijuokiu pats sau, garsiai iš širdies… gerai kad esam, gerai kad sveiki, gerai kad mylim ir esam mylimi, gerai kad gyvenam…

SU ARTĖJANČIOM ŠV. KALĖDOM IR SU NAUJAISIAIS 2010 !!!
Visada JŪSŲ, nors ir retai pasirodantis, bet visada Jus prisimenantis – Vytautas  Palubinskas

2 komentarai “Linkėjimai šv. Kalėdų ir Naujųjų 2010 metų sutiktuvėms

Pridėti Jūsų

 1. Mieli glukofanai, sveikinu Jus su Kaledom ir antru, trecio 1000-cio desimtmeciu!!!
  Tikekimes, kad jis bus geresnis, sekmingesnis mums visiems ?!
  Aciu admin’ams uz g.d. sveikinimus !

  Aciu Tau, Vytai uz grazu sveikinimu isguldyma. Visai neblogai rasai. Grazi Tavo dusia ir sirdis. Buk sveikas ir tvirtas ! Sveikinimai Tavo seimynai !

  Ar V.Palubinskas http://www.savalietuva
  Tavo giminaitis?

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑