Kas naujo fotogalerijoje

Virgilijus Beiša,  vienas glūkoidų judėjimo pakūrėjų 2009 metų susirinkime prie Glūko, įteikė kitam pakūrėjui pilną kompaktą brangių visiems mums nuotraukų, kurias kruopščiai atrinko iš savo šeimos albumo, skenavo, grupavo pagal metus. Glūkoidų garažinėje studijoje jos buvo švelniai paphotoshopintos ir paviešintos štai čia, šiame puslapyje. Kai giriamas senas geras vynas, tai tinka  ir šioms nuotraukoms. Ateityje visos jūsų atsiųstos Glūko archyvinės nuotraukėlės guls į  galeriją “Glūkas: kas dainon nesudėta …“.

Dar viena porciją foto sulaukėime iš Virgiaus Lepeškos. Tai 2008 metų glūkoidų sueigos akimirkos. Svarbu, jog Virgius dar pažadėjo parūpinti ano šimtmečio vaizdelių. Nekantriai laukiame.

Mūsų visų laikų reporteris Genius Vnarauskas papildė Melomanų, Aisčių, Glūkoidai daily galeras. Pamatysite pirmos Alvydo Jegelevičiaus vinilinės LP viršelį, 1976 skydinių laikų, Nemuno restorano lankytojo austro Makso vestuvių foto.

Vytautas Galbuogis surado pluoštelį aštunto dešimtmečio pradžios Arūno Savicko, Jannos, kitų nuotraukų. Jos buvo panaudotos, darant klipą “Janna Vita ir Dzilbus“. Vytautą melomanai turėtų prisiminti – tai jam 1973 giminės persiuntė iš USA Aphrodite’s Child vinilą pseudoegzotišku pavadinimu “666“. Ir Elton John – Don’t Shoot Me, I’m Only the Piano Player.

Pasipildė Kelionių galera San Francisko, Londono, Sopoto nuotraukomis.

Labai pagausėjo 2009 metų sueigos epizodų, kuriuos vertėtų vadinti “Portretai“. Tai Rasos su Donatu darbelis.  Čia rasite ir alternatyvaus Glūko, vykusio lygiai po savaitės Aukštaitijos krašte pas Vidmą, kuris, kaip sakosi, pamiršo  kaip Kaunas atrodo – taip čia smagu. Tai Vidmos kaimo turizmo kompleksas prie Balčiaus ežero į pietryčius nuo  Utenos, dar dažais kvepiantis.

Nauja foto galerija:

galera_istorija

2 komentarai “Kas naujo fotogalerijoje

Pridėti Jūsų

 1. Manau, nebus didelės nuodėmės, jei atsiliepsime į žemiau pateikiamą raginimą:

  Tautieciai

  Vyksta rinkimai I UNESCO Direktorius – nepatingekime ir VISI balsuokime uz Lietuve Ina Marciulionyte .

  Persiuskite si prasyma visiems visiems pazistamiems visuose pasaulio krastuose !!!

  Balsuokite už mūsų kandidatę Iną Marčiulionytę:
  http://electunescodg.blogspot.com/

  Ačiū

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑