Rūta vėl svečiuose pas glūkoidus

KarenRūta Žemaitytė mokosi Alytaus muzikos mokykloje fortepijono klasėje pas mokytoją Violetą Baronienę. Apocalyptica koncertas mergaitę taip sužavėjo, jog nutarė išmokti groti dar ir violončele. Groti jai sekasi geriau, bet tai ne priežastis nebandyti dainuoti. Artėjančiai glūkoidų sueigai Rūta skiria dainą. Dar viena proga prisiminti nepakartojamo balso savininkę Karen Carpenter (1950 – 1983), kuri su broliu Richardu žavėjo fanus ano amžiaus aštuntajame dešimtmetyje. Jos dainą Top Of the World Rūta ir padainuos.

Kamera ir montažas Dzilbus || Trukmė   00:03:26

Daugiau:

ico_video Rūta ir The Doors
ico_video Rūta – A Horse With No name

6 komentarai “Rūta vėl svečiuose pas glūkoidus

Pridėti Jūsų

 1. Man rods,kad Glukoidai yra geros muzikos megejai ir zinovai. Tai gal nereiketu mergaite reklamuoti su tokiu dar visiskai nesusiformavusiu ir gana prastu balseliu. sekmes tau Ruta,-jei seksis tai po keliu metu tikimes isgirsti.

  Patinka

 2. Manau, jog Glukoiduose mes nieko nesistengiame reklamuoti, propoguoti. Paprasčiausia – dalijamės mus džiuginančiais reiškiniais ir reiškiniukais, “pliekiamės“ vieni su kitais “užuodę“ nelabai nuoširdžius ar esminius dalykus niveliuojančius poelgius. Taigi nebūkite tokia (toks)grižti vertintojai – ekspertai, tuo labiau mūsų gražiai besiskleidžiantiems ir nuoširdžiai atsiskleidžiantiems “gliukozauriukams“ 🙂

  Patinka

 3. Rūtos niekas neruošė, nemokė, ji paklausė kelis kartus originalų įrašą ir pabandė dainuoti. Arba buvo įmesta į upę ir bandė išplaukti. Reikia pagirti už drąsą ir palinkėti kruopščiau atlikti namų užduotis.

  Patinka

 4. manau kad ruta yra viena is isskirtiniu mergaiciu. Ji klauso tokia muzika kuri islikusi iki siu dienu ir tuo reikia didziuotis … Nabai noreciau su ja susitikti ir susipazinti 2009 metu susitikime. ;D

  Patinka

 5. labas, Agne, norisi paklausti ar padainuosi prie Glūko “Yesterday“, pamenu žadėjai, o gal dar ką nors tokio, ko išmokai savo naujoje muzikos mokykloje. O Rūta turėtų atvažiuoti prie ežero, bent taip viena ausimi girdėjau, taigi, galėsite pasidalinti paslaptimis ir pabendrauti.
  Iki.

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑