Renku savo prezidentą (atnaujinta)

Kodėl kai kurie pretendentai kelia savo kandidatūras į Lietuvos Respublikos prezidentus aišku tik jiems patiems. O kurį kandidatą pasirinksite Jūs?

tumb_butkevAlgirdas  BUTKEVIČIUS

Privalumas: jis nuo 1992 metų buvo tikrosios, o ne surogatinės (susijungusios su komunistais) socialdemokratų partijos nariu. Lietuvos moterų krepšinio lygos prezidentas. Tai irgi patirtis.


tumb_-grauzinien Loreta  GRAUŽINIENĖ

Gerai prisimename kaip Loreta pasiaukojamai iš savanoriškos tremties vadavo savo bosą. Galima paaudrinti vaizduotę, įsivaizduojant šią kandidatę su tokia pat meile ir atsidavimu ginančią Lietuvos interesus pasaulio bendrijoje.

bbb

tumb_grybausk Dalia  GRYBAUSKAITĖ

Tai tas žmogus, kuris nutrauks bambagyslę tarp verslo ir politikų. Išnyks korupcija, protekcionizmas. Tik ar tai įmanoma šiandieninėje Lietuvoje?..
cccc

ggggg

tumb_jezersk Česlovas  JEZERSKAS

Kai žmogus sunkiai surezga rišlų sakinį, apninka abejonės ar toks kandidatas tinkamas valstybės flagmano pareigybei užimti. Sportiniai pasiekimai rodo kandidatą esant ryžtingu ir valingu žmogumi.

bbb

tumb_mazuron Valentinas  MAZURONIS

Liūdnas liūdnos partijos kandidatas, nuolat kartojantis: o ką pasakys Lietuvos žmonės …, juk tai Lietuvos žmonių valia…, Lietuvos žmonės pritaria…, atsižvelkime į Lietuvos žmonių …, mes su Lietuvos žmonėmis… ir taip be pabaigos. Toks liūliavimas tikrai kažkam pataikys į širdį.

tumb_prunskien Kazimira Danutė  PRUNSKIENĖ

Turi politinę patirtį, 1990 metais kritiniu valstybei momentu pakėlė vartojimo prekių kainas, būdama ministre jau bandė vykdyti prezidento V. Adamkaus funkcijas (nuotykiai Kaliningrado srityje). Tvirtina, jog ankstesni kaltinimai promaskvietiška pozicija šiandien niekas jau negalėtų jos apkaltinti. Nes dabar plačiai atmerktomis akimis žiūri į Vakarus. Juk tuoj Prezidento rinkimai.

tumb_tomasevskValdemar TOMAŠEVSKI

Barteriniai mainai: mes jums Jogailą, jūs mums Tomaševskį. Kodėl ne? Pastabūs sako – labai jau nelygiaverčiai tie mainai…

bbb

mmm

Prezidento rinkimų ir mūsų tinklapio skaitytojų rezultatų palyginimas

surway_ prezidentas2

29 komentarai “Renku savo prezidentą (atnaujinta)

Pridėti Jūsų

 1. …Pasak prancūzų filosofo J. P. Sartre, išdavikus gimdo epocha. Tam, kad taptum išdaviku, reikia, kad: 1) turėtum ką išduoti ir 2) būtų išdavystės paklausa. Gali žmogelis turėti visą išdaviko potenciją ir jeigu jo pakelyje nepasitaikys, ką jis galėtų išduoti ir kam išduoti – taip pragyvens žmogelis visą gyvenimą ir nesirealizuos kaip išdavikas. O aneksuotoje Lietuvoje išdavystės poreikis buvo didžiulis.
  Agentų verbavimo mechanizmas buvo maždaug aiškus: nuo tiesioginio šantažo iki tiesioginio pirkimo (pinigais, pažadais padėti kopti karjeros laiptais, jai pavykus, bendradarbiavimo dokumentai buvo sunaikinami, idant išsaugotų ateinančioms kartoms „nepriekaištingą“ vardą). KGB karininkas su numatomu verbuoti asmeniu atlikdavo vadinamąjį išankstinį verbavimo darbą. Jeigu asmuo sutikdavo bendradarbiauti, jis užpildydavo agento kortelę, kurioje buvo agento pavardė, vardas, tėvo vardas, gimimo metai, suteiktas slapyvardis.
  …Mr. A.Butkevičius galėtų konkuruoti su Mrs. D.Grybauskaite, tačiau jo šaiką…, kurią jis pasirinko, o vėliau tapo vadovu,-beveik be tradicinių, Europoje žinomų soc. demų.

  Patinka

 2. Kaip asmeniui -Butkevičiui jokių pretenzijų neturiu:daug “šaltinių“ byloja ir apie kandidato asmeninį padorumą,ne tik ekonomikos, bet ir politikos išmanymą.ALEOBETTAČIAU 🙄 – pernelyg “švelnus“/inteligentiškas, kitaip tariant -į minkštakiaušį 😳 panašus.Esant valstybei tokioje duobėje -kietesnio reikia.Muset teks skaudančia širdin ant moteriškės kurios “rašytis“.Na, stilistų išpuošta “gelbėtoja“ 😆 ,tikrai ne, “kunigaikštienė“ pasitikėjimo irgi nekelia.Beigi iš anksto daugumos “įsidievinta“ Grybauskaitė irgi, dėja, anaiptol nepanaši į krištolinio tyrumo/dorumo chrestomatinį pavyzdėlį 😥 Vienu žodžiu -mielai į tuos rinkimus apskritai neičiau 👿 .Tačiau paskui gi sąžinė užgraužtų :mrgreen:

  Patinka

 3. Naujasis pirmininkas Algirdas Butkevičius į savo komandą pakvietė visus buvusius LSDP pirmininko pavaduotojus: Vytenį Povilą Andriukaitį, Zigmantą Balčytį, Ričardą Malinauską, Juozą Oleką, Mildą Petrauskienę, Birutę Vėsaitę ir Romą Žakaitienę, buvusį partijos pirmininką Gediminą Kirkilą. Pirmininko siūlymu pavaduotojais buvo taip pat patvirtinti Vilija Blinkevičiūtė, Algirdas Sysas, Justas Paleckis, Giedrė Purvaneckienė ir Justas Pankauskas.
  A jo : pasakyk, kas tavo chebra – pasakysiu kas esi tu.

  Patinka

 4. Pritariu XP. “Pšijemna“ kompanija:“ Naujasis pirmininkas Algirdas Butkevičius į savo komandą pakvietė visus buvusius LSDP pirmininko pavaduotojus: Vytenį Povilą Andriukaitį, Zigmantą Balčytį, Ričardą Malinauską, Juozą Oleką, Mildą Petrauskienę, Birutę Vėsaitę ir Romą Žakaitienę, buvusį partijos pirmininką Gediminą Kirkilą. Pirmininko siūlymu pavaduotojais buvo taip pat patvirtinti Vilija Blinkevičiūtė, Algirdas Sysas, Justas Paleckis, Giedrė Purvaneckienė ir Justas Pankauskas.“

  Patinka

 5. Balsuot, kaip ir reikia, bet ranka nekyla nors tu ką….. Aišku traktuojant balsavimą, kaip žaidimą galimą ir prabalsuot už kurį nors, tačiau aš balsavimą traktuoju, kaip pasitikėjimo ženklą vienam iš kandidatų. Tai ką daryt, jei NEI VIENU nepasitikiu?
  Balsuot už mažiausia blogybę, balsuot ne už, o prieš (kaip Lietuvoj populiaru)? Tai būtų rinkimų nuvertinimas. Manyčiau būtų tiesiog nesąžininga balsuot už kandidatą, kuriuo nepasitiki. Iš vis nebalsuot gal ir ne pilietiška, bet poelgis pagal sąžinę.

  Patinka

 6. Kai jau tardys VSD, glūkoidų tinklapį administruojančių pavardes, kurias Jurga puikiai žino, teks pasisakyti. Dėl subjektyvumo. Keliais sakiniais apibūdinti pretendentus sudėtinga. O komentaruose papildyti pretendentų pliusus-minusus – Jūsų valia. Tai suteiks papildomos informacijos ir, gal būt, lems tautiečių balsų persiskirstymą tikruose rinkimuose. Naudokitės proga.

  Patinka

 7. Dar viena mintis – jei kandidatai būtų tik asmenybės (už kurių nugarų nestovėtų partijos ir interesų grupės), kaip asmenybė man priimtiniausias būtų A. Butkevičius. Tačiau jis yra partijos, kuri mano akyse yra visiškai susikompromitavusi narys (netgi vadovas). Žinant (na gerai – nutuokiant) kokios galingos finansinės grupės tampo tą partiją už virvučių – aš netikiu, kad A. Butkevičius nebus visiškai kontroluojamas savo partijos ir tų, kas kontroliuoja tą partiją.

  Patinka

 8. Balsuoti tikrai nelabai yra už ką. Va, jei visus kanditatus įmestume į mikserį ir gerai pakratytume, gal ir ištekėtų koks marsietis, tinkantis dabartinei Lietuvai. Tačiau… rinktis vis tiek reikės, ir rinksiu. O tie, kurie galvoja “apie mažesnes blogybes“ ar apie balsavimus “a la pakenkti“, galvoja blogai. Kita vertus, jeigu tai ir yra bestuburizmas ir NEPOZICIJA ar nuomonės neturėjimas, tai TAS neturėjimas – taip pat nuomonė. Tegu. Tik ar negrauš vėliau. Ir nebūtinai sąžinė.

  Patinka

 9. Pritariu Zibailai. Šie rinkimai, manau, visiems yra kolizija. Gal dabar geriau pajusime pilietiškumo kainą. “Šešėlinių“ rinkimų kandidatai – mieli širdžiai, bet “mielas“ širdžiai buvo ir A. Butkevičius, džiaugiausi, kai jis buvo išrinktas soc. demų pirmininku, galvojau, na va, gal pagaliau partija nukirps bambagyslę nuo savo “krikštatėviais“. Bet “Krikštatėviai“ ir jų aplinkos labai gyvybingos, kaip anos, mūsų aptarinėjamos vėžio ląstelės. O gi vėžio ląstelė, kas yra?: ta pati organizmo dalelė tik labai suplėšrėjus, gyvenanti, išgyvenanti ir besidauginanti “mandagiųjų“ sveikųjų sąskaita. Todėl ji ir ilgai neatpažįstama organizmo, kaip ir visi savų namų vagys. Jau nžnau: žurim, ką turim…

  Patinka

 10. Kraupokai man atrodo tokia didelė Grybauskaitės persvara čia. Nors bet kurio kito iš esamų tokia persvara atrodytų taip pat. Ką rinktis, kia pasirinkimo praktiškai nėra?

  Patinka

 11. Iškasam Vytauto didžiojo ar Mindaugo palikuoni, nubalsuojam monarchija ir nebereikės nieko rinkti daugiau…Prie holivudinio seimo karalius ar karalienė labai derėtų 🙂

  Patinka

 12. 😆
  Beskaitydama komentus Cik pamislyjau, žiūr -Aidas ir surašė mano mintijimus :mrgreen:O jei rimtai -tai ar yr kokių “texnologijų“ -tipo teisiškų,- kad šie iš esmės PSEUDOrinkimai apskritai neįvyktų/būt paskelbti…negaliojančiais ? 🙄

  Patinka

 13. Na, viskas. Kolizija baigėsi. Dabar tikrai žinau už ką balsuosiu. O padėjo man apsispręsti motužė “Respublika“, išleidusi šį savaitgalį savo gatvines “Vakaro žinias“. Dabar aiškiai matau, kas labiausiai “jiems“ pavojinga, ko “jie“ labiausiai bijo. Ne veltui Vytautas Landsbergis savo apsisprendimą nekelti kandidatūros motyvavo taip: “Jie labiau bijo Grybauskaitės , nei manęs“. O bijo “jie“ net jos ryžto, bijo labai, nes kiek raikia užmokėti motužei “Respublikai“, jog ji iš eilinio plūdimosi pereitų į isteriją:primityvią ir vulgarią iki koktumo. Lai sotinasi motužė, ir vargas lietuviškiems “runkeliams“. O aš dar pasiliksiu “istorijai“ šio šeštadienio gatvinukių – “Vakaro žinių“ numerį. Pravers, kaip praverčia iš istorija jau tapusių laikų – Steigamojo Sąjūdžio suvažiavimo dienos pasiliktas “Republikos“ laikraštis. Atsiverti – ir laiko paikrintas “kas yra kas“ – kaip ant delno. Taigi – žurimkąturim, inteligentiškieji glukoidai.

  Patinka

 14. Pasiilgau savo draugo Zapsės. Tuo tikslu susiradau savo “mėgstamą“ laikraštį “Vakaro žinios“. Akurat. Mano mylimas autorius Zapsė-Šekspyras, paprašęs būti kantriems ir sulaukti savo momento, labai aiškiai išdėliojo Seimo nario kriterijus: “Reikia tik trokšti pinigų, išmokti subinlaižiauti ir “dėti“ ant tautos ir valstybės.“ (“Vakaro žinios“. – 2009, gegužės 9 d., Nr. 105) Kadangi esu nelabai kantrus, tai jau dabar siūlau: Zapsę! Draugą Zapsę! Į Seimą jį, kaip labiausia atitinkantį šiuos kriterijus.

  Patinka

 15. Lietuvai, kaip ir Rusijai reikia kietesnio prezidento, kuris sugebėtų valdyti. Buvo R.Paksas ir būtų gal daug reikalų sureguliuota. Grybauskaitę irgi tinkama tokiam vaidmeniui ir gerai būtų kad jai pasisektų. Nors ją su Paksu nenorėčiau lyginti.

  Patinka

 16. Na, kadangi jau taip pareklamavot :lol:, tai permečiau akim tas Vakaro žinias -ir šeštadienio, ir dargi šios dienos.Jeigu tiesiai šviesiai -net juokas suėmė :twisted:.
  Na, aprašytos “GALIMOS“, tačiau anaiptol NEĮRODYTOS nuodėmės – t.y. dokumentaliai bent kelių skirtingų šaltinių/liūdininkų pagrįstos.Vienžo -čysto undenėlio demagogija respublikonų stiliumi.Kaip ir sakiau anksčiau -jei šita moteriškė tyra, it ašara dievo aky -aš gimus užvakar.Bet kad jinai juodesnė ir užu patį biesą, juolab užu visus kitus kandidatus -patvirtinimų taipogi neradau anei veino :twisted:. Taigi klausimas, iš esmės, lieka atviras….

  Patinka

 17. Dėl “kietumo“ tai su Janina sutinku -minkštakūnių daba niekaip Tėvynei Lietuvai nereik :(.Bet ar reikia lietuviškojo Putino ar, juolab -Lukašenkos varianto -visgi didžiai abejoju 🙄

  Patinka

 18. Perskaičiau A.Z. nuorodą. Z. Vaišvila tikras grynakraujis sąjūdietis ir jei toks dirbtų vietioj Vaigausko tie kandidatai būtų išfiltruoti tinkamai

  Patinka

 19. Yra toks lietuviškas posakis:“šeši vilkai vieną avį pjauna“. Tai kas gi atsitiko? Į prezidentus kandidatuoja 7 kandidatai. Beveik visi pažįstami iki nuobodumo. Kodėl vienintelė Dalia Grybauskaitė taip užkliūva , jog žinaisklaida perpildyta paskviliais vien apie ją. Taip dar nėra buvę, kad kiti 6 kandidatai kaip broliai ir sesės – nė vieno “blogo“ žodžio apie viens kitą.(Kaip sako:apie velionį arba gerai, arba nieko).Tik vienintelė kandidatė viesiems kaip“rakštis užpakaly“). Gal visi kiti kandidatai “šventi“ kaip avinėliai? O “teisingiausias“ leidinys atkasa visas jos nuodėmes nuo darželio. Lietuvoje pakvipo baime. Tai kas ir ko bijo? Gal kai kam iš tikrųjų Lietuvoje nebus galima tvarkytis kaip savo aptvare? Aišku, sistemą taip lengavai neįveiksi, nes tai SLIBINAS su šimtu galvų:nukirtus vieną, išaugs trys( partinio rezervo dar yra).

  Aš nesu piktas rinkėjas. Bet norėčiau ir apie kitus kandidatus sužinoti daugiau. Kaip ir Kazimira Danuta norėjo apie Dalią. Kokia p. kniaginios tautybė, kas buvo jos tėvai, už kokius nuopelnus sovietų valdžia išleido tobulintis į vakarus? Kodėl buvo paskirta LTSR Ministrų Tarybos Pirmininko pavaduotoja? Kodėl taip stengėsi sustabdyti Lietuvos Nepriklausomybės Aktą? Kodėl prieš Sausio įvykius išvažiavo konsultuotis į Maskvą?
  Gal kas žino? Būčiau dėkingas, jei kas imtų ir apšviestų mažai informuotą rinkėją. Iš anksto dėkoju.
  Būtų įdomu ką nors svarbaus ir apie kitus kandidatus sužinoti iš jų gerbėjų, nes be kalbų, jog šie be galo “myli“ Lietuvą ir jos žmones, mažai ką ir težinau.
  Nepatingėkit, pasidalinkit žiniomis, gerbiami Fanai.

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑