John & Yoko


Dar ir šiandien ištikimi The Beatles gerbėjai negali atleisti Yoko dėl grupės iširimo. Nereikia būti kategoriškiems – priežastys gilesnės. John Lennon ir Yoko Ono buvo (yra) asmenybės, kurių mintys, elgesys ir darbai neįtiko konservatyviai daugumai. Juk ir šiandien kasdieniniame gyvenime pastebime kaip pilkieji visažiniai reaguoja į bankrutavusių tradicijų laužytojus.

LINA IR INGA
Glūkoidės, Nyderlandai

yoko1Šią savaitę sukanka 40 metų  kai John Lennon ir Yoko Ono savo povestuvinės kelionės metu apsilankė Amsterdame. Hilton-Hotel  902  kambaryje jie paskelbė aštuonias dienas trukusią akciją  prieš karą pasaulyje ir ypatingai prieš tuo metu vykusį karą Vietname. Deja, iki šiol vyksta karai, kurių  niekas nepajėgia sustabdyti.
Prisiminkim tuos ypatingus laikus  kartu su John ir Yoko.

Šilti linkėjimai iš pavasariškos Olandijos.

Reklama

2 Responses to John & Yoko

  1. Bed-in for Peace parašė:

    “Joko ir aš tikrai sutinkame būti pasaulio klounais, jei tai darydami, darysime kažką gero“ – tokiais žodžiais John ir Joko pradėjo savo visuomenines akcijas, vadinamąjį bagizmą, kurio dėka, atkreipdami daugelio dėmesį,pasauliui pateikė svarbias socialines žinias. Tai buvo jų, didžių asmenybių, žaidimo forma perduodama žinia. Tik jie sau galėjo tą leisti, ir jiems visiškai nerūpėjo kova su “pilkaisiais visažiniais“ ar noras tapti “bankrutavusių tradicijų laužytojais“, nes jie patys buvo ŽINIA. Kitu atveju visi bandymai “laužyti bankrutavusias tradicijas“ yra apgailėtina klounada , noras realizuoti iš savo nepilnavertiškumo kilusias pretenzijas. Turim ir tokių pavyzdžių, bet patys matote, jog jie baigiasi nevykusiu piaru arba realybės šou.

  2. Made in Pabrade parašė:

    Magdute ir Aldute

    Nesulaukes medaus menesio, Jonas uzlenke Ona visu drugeliu ir ziogeliu akivaizdoj, tuomi nulauzdamas subankrutavusia tradicija ir pateike sia socialine zinia Pabrades miesteliu. O salia paliagono surenge akcija “za mir vo vsiom mire“.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: