Glūkopedija: Miesto sodo muzikantai

Vikipedia yra interneto enciklopedija, kurią nemokamai ir be jokių apribojimų gali skaityti, tobulinti ir pildyti visi žmonės. Jeigu ir toliau sulauksime  informacijos srauto apie Alytaus muzmenus ar melomanus – gims glūkopedija. Savo nuotraukų archyvais mūsų galerijas kūrė Alvydas A. Jegelevičius, Igoris Riabovas, Viktoras Jonkus, Rimgaudas Drumžlys,  Žora Bondarevas, Genius Vnarauskas, Valentinas Stadulis, Vytautas Pavilonis, Jonas Kudirka, Algirdas Žemaitis, Juozas Muzikevičius, Justinas Lukoševičius, Vytautas Palubinskas. Turime viltį, jog Romas Stankevičius, Vaclovas Kazlauskas, Almantas Bendoraitis, Gintas Baubonis, Romas Bražinskas, Rimvydas Aglinskas, Vidminas Grabauskas, Antanas Bardzilauskas, Valentinas Chlevickas, Dangiras, Dainius Vaivada, Daivis Sirūnas, Gintas Pikūnas, broliai Manerskai, kiti pasiraus savo skrynelėse ir įmes skenuotų, muiline ar telefu perfotografuotų nuotraukėlių į plačiai Jums atvertą  dėžutę  Glūkoidų paštas arba ras kitą būdą. Komentarai ir metai prie foto būtų labai welcome.
Aldona Marcinkevičienė tai daro jau šiandien.

ALDONA MARCINKEVIČIENĖ
Mokytoja

aldona_2Šiomis dienomis, kaip ir daugelis cikrinių alytiškių, sukdama galvą, kaip kuo geriau įamžinti Rimo Buroko atminimą Alytuje, pravėriau savąją skrynią su užrašu ,,Miesto sodas“. Dėmesį patraukė pluoštelis nuotraukų, įamžinusių grupę muzmenų, grojusių Miesto sodo plaščiadkėje, o repetavusių kultūrnamyje apie 1972-1973 metus. Atsižvelgiant į tai, kad tuo metu vardus galėjo gauti tik ,,nusipelnę“ kolektyvai, muzikantai, truputėlį jau kartu pagroję ir ,,susigroję“, davė grupei vardą  patys – KŪRIKAI  ir ,,krikštynų“ proga  ėmė ir nusifotografavo tiesiog  kultūrnamio kieme ant jam šildyti skirtos didžiulės malkų rietuvės. Šią grupę studentiškų atostogų metu papildydavo tuo metu Konservatorijoje studijuojantys kūrybiškieji alytiškiai Algis Verbauskas bei Vidas Lubauskas. Kartu su Ričardu Čmieliausku, Romu Vaitkevičium ( Cveku), Liudu Bulkevičium ( Bulka) bei Jonu Ptakausku, jie iš proto kelias vasaras vedė ne tik prisiekusius šokėjus, bet ir Miesto sodo pušis, žinoma, pirmiausia tas, kurios lingavo virš legendinio ,,grybo“ stogo …
Nuotraukų šia tema turiu daugiau, bet deja, daugelio jų laikas nepasigailėjo. Siunčiu Jums pačias charakteringiausias ir ryškiausias. Jeigu Jums būtų priimtina, galėtumėt bent viena iš jų papildyti Alytaus muzmenų galeriją GLŪKOIDUOSE. Beje, nuotraukų autorė – Liuda Drumžlytė – Bakienė, Rimgaudo Drumžlio exAisčio sesuo. Sėkmės!

4 komentarai “Glūkopedija: Miesto sodo muzikantai

Pridėti Jūsų

  1. Ačiū Aldona. Jei jau Aldona prisijungė prie Gliuko tautos, tai jau tikėkimės cikrinių alycinių dalykų.

    Patinka

  2. Tiesiog nuostabūs straipsniai apie Nemuna, pliažą ir žinoma nuostabų miesto sodą. Prabėgo daug metų, tačiau atrodo tai buvo vakar…nuostabūs ramūs vasaros vakarai, sodo rožių kvapas, gražiausios pasaulyje merginos, ir žinoma Alytaus žvaigždės…Bulka, Cvekas, Jonas…ką ten Alytaus!!!!… o Alytuje kiekvienas pauglys žinojo, kas plasčiadkėje šokiams groja. Be abejonių, tai buvo labai gabūs berniukai.

    Patinka

  3. Sveiki, Mielieji.Kartais,paglosto savimeilę,kad tave prisimena(gal nevisai pelnytai) bet dažniausiai,jautiesi kaip mokinukas-kai tave giria,nežinai kur rankas padėt. Bet,mes tik seiles varvinom(ant tinklo tvoros)kai grojo Juzė Cegelskas, Vytautas Kaupinis,Jonas Miliauskas,Vidūnas(deja,vardo-neprisimenu-atleiskit-senatvė).O,kur dar Žorka,Jonas Pavilonis ,Romas Stankevičius…..(atleiskit,ko nepaminėjau).Tarp Jų jautiesi -nykštuku.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑