Naujametinės dėkavonės ir linkėjimai

eglutes

Glūkoidų tinklapis kvėpuoja Jūsų komentarais. Kartais jie įsielektrindavo, kažkas jautėsi įsižeidęs ar nesuprastas. Taip ir norisi šūktelti, na nebūkime lietuviais, nusišypsokime, jei nepriimtinas angliškas sarkazmas, tai nors dzūkišką juokucį cielais valgykim. Kaip neprisiminti audringų diskusijų vestuvinės muzikos temomis. Rinkimų kampanija taip pat įnešė šarmo ir pasirodėme kaip tikri viešo kalbėjimo sportininkai. O bendravome įvairiai. Buvo ir taip: jei tu ne su manimi – tu prieš mane. Gerai, kad taip kalbėtis pasitaikė tik kartais. Dažniau bendravome pagarbiai arba ieškojome kompromisų.  Linkime 2009 metais nuomones reikšti aukščiausiu lygiu –  mes atsisakome savo nuomonės, jūs savo, kad kartu sukurtume trečią nuomonę, kuri būtų geresnė ir už jūsų ir už mūsų.

La-a-a-a-abai užsiėmusiems glūkoidams 2009 metais linkime neužsimiršti, kad be darbo dar yra ir glūkoidų komunos webas, kuris ir buvo sukurtas tam, kad mūsų bendravimas  nesibaigtų liepos pirmų šventadienių sueiga.

Už komentarus dėkojame ir  žavimės Rasa Petkevičiene, Giedre Bulgakoviene, Vytautu Paviloniu, Albertu ‘Shekspyru’ Antanavičium, Alvydu A. Jegelevičium, Vytautu ‘Styga’ Palubinsku, Juozu Muzikevičium, Igoriu Riabovu, Aidu Unguraičiu, Ramūnu Ž., Aldona Marcinkevičiene, Janna Riabowa, Sigitu U.  iš USA, Rasa Juodišiene, Jurga, Laima Almu ir Aiste, Grambos gerbėja, Žora Bondarevu,  Rima G., buvusia mokytoja Rita, mode, Airene, iš tolo stebinčia, Daiviu, zibaila iš zibaila.wordpress.com, DzYku dzūku, Agne ir Ugne, Dainiumi, mariuska, Audriumi, Dange, Laima U., Saule, Atstovu iš sostinės, Arūnu, Ramūnu  iš alytausgidas.lt,  Arnoldu Kalniku, Irma, armaniu iš armanis.wordpress.com, Lina ir Deividu, Shauliu iš shaulys.wordpress.com, Danute,  A. Z., Algirdu Adomaičiu, Senu krankliu …

Vidukui reikėtų skirti prizą už iš praeities miglos ištrauktą filmuotą materiją apie gėlių vaikus, o Rasai Petkevičienei už prasmingus straipsnius.

Linkime sėkmės dainuojant ir grojant mūsų mažosioms: Agnei ir Rūtai.

Albertui ‘Shekspyrui’ Antanavičiui ir  Alvydui A. Jegelevičiui sakome didelį didelį AČIŪ už nuolatinį dėmesį ir energiją. Dėkojame Antanui Grambai už eiles ir Jannai Riabowai už instaliacijas. Už atgarsius jaunimo temomis: Rasai ir Aidui, o  Igoriui už rock’o istorijos apžvalgą

Dėkojame už Alytaus muzikantų ir melomanų galerijose besipuikuojamčias senas ir naujausiais nuotraukas Igoriui, Jonui Kudirkai, Valiui Staduliui, Geniui Vnarauskui, Algirdui Žemaičiui, Žorai Bondarevui, Alvydui A. Jegelevičiui.

Dėkojame už savitės foto Viktorui Jonkui, Jannai Riabowai, Rasai Petkevičienei, Alvydui A. Jegelevičiui, Algirdui Žemaičiui. 2009 metais tikimės  neišsenkančio Jūsų fotografijų srauto glūkoidų tinklapiui.

Linkime 2009 metais mūsų rašytojams, kritikams, vertintojams įlieti glūkoidų webui dar daugiau draivo ir minčių.

LINKSMŲ ŠV.KALĖDŲ IR NAUJŲJŲ 2009 METŲ !!!

Adminai dzilbus ir juodo

ico_video Sveikiname visus apsilankėlius

7 komentarai “Naujametinės dėkavonės ir linkėjimai

Pridėti Jūsų

 1. ŽŽŽŽiauri 🙂 padėkavonė užu sveikinimus. Taipogi siunčiu adminams ir visiems Glūkoidams aniuolų apsaugą ir linkiu Dievulio apšvietos ne tik per Šv. Kalėdas, bet ir per visus sekančius metus ir taipogi visus mums dar likusius gyvenimus:) Krizės ateina ir išeina, o GYVENIMAS -LIEKA!!! Aleliuja:)))0

  Patinka

 2. …Sveiki, Linksmų Šv. Kalėdų visiems…
  “GLŪKOIDAI“,-tai puiki vieta tvarkingam bendravimui…argumentai, o ne paplavos tegyvuoja!

  Patinka

 3. Sušilkime prie žmogiškumo – šventų Kalėdų laužo
  Ir tie, kurie liūdni, ir tie, kurie linksmi.
  Ir šilumos lyg duonos atsikandę,
  Pabūkim linksmesni, pabūkim geresni.

  Patinka

 4. Mielieji, tegul Jums visiems Naujieji metai būna geri ir prasmingi, įsimenami bei nepakartojami.Kaip ir sutikti gyvenime žmonės… Juk gyventi draugiškai gali ne tik katinas Leopoldas, bet ir visi glūkoidai ( ir ne tik) šiame portale …Sėkmės ir stiprybės, kiekvienam mylint savo Alytų tiek iš toli, tiek iš arti… !

  Patinka

 5. Taigi va -artėja tie kažkokio ten geltonakio buliaus metai , nors tu ką :)Tad šia proga linkiu šįvakar begal banaliai 🙂 : susikraukit lagaminą džiaugsmo, įsimeskit šiek tiek pinigų, susilankstykit sveikatos, įsidėkit meilės, nepamirškit sėkmės ir visą šitą turtą pasimkit su savim į 2009 -uosius.Ir dar – pasiėmus šiukšlių maišą, dar prieš šį pusiaunaktį sumeskit į jį visas negandas, suplėšykit nesekmes, sulamdykit visa, kas bloga ir išmeskit į šiukšlių konteinerį -idant atėjus naujiesiems, viso šito jūsų namuose neliktų 🙂

  Su artėjančiais :))))))

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑