Jurgis Kunčinas ir „Imbiero vakarai“ Alytuje

Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje, salone „BALTA VARNA“ 2008 metų lapkričio 20-21dienomis dienomis vyko respublikiniai trumposios prozos skaitymai Jurgio Kunčino atminimui.

Negalima nepaminėti bibliotekos direktorės Giedrės Bulgakovienės ir jos komandos vulkaninės energijos ir atsidavimo rengiant tokius vakarus.

Keletas detalių: Romualdo Maksimavičiaus prisiminimai apie „anus“ laikus, kas rašytoją, J. Kunčino premijos lauretą Jaroslavą Melniką, pribloškė Alytuje 2008 metų lapkričio 20-21dienomis ir Saulės Pinkevičienės straipsnis “Alytaus naujienose“ – Imbiero vakaruose Alytaus kultūros atodangos bei „alytietiškos” istorijos.

Kamera Dalius Klusevičius || Montažas  Dzilbus ||  Trukmė 4:24

2 komentarai “Jurgis Kunčinas ir „Imbiero vakarai“ Alytuje

Pridėti Jūsų

  1. Gruodžio 10 d. Vilniaus Alytiškių klubas rengia SAVIŠKIAMS – kaip ir kiekvienais metais rudeniop ir pavasariop – alytietišką vakarėlį. Manau, kad – nors TAI bus ir trečiadienienis – kas nors atvažiuos iš gimtosios Metropolijos. Ir tikiu – Dzilbus ir Co neapsikiaulys. (Jetau, kaip norėčiau negyventi nuo draugų rankos. Ačiū.)

    Patinka

  2. …ALE JŪS, APCYNGY KOLEROS, VYLNIAUS ALYCIŠKIAI IR ALYTAUS VELNIŠKIAI, AR SUAISIT VIENŲ ROZŲ AN KRŪVOS ? VA – VYLNIUJ, GEDZIMINO KARČEMOJ, KUR PRADZIOJ – TY GRAIT IR BUS SUGRIUVIMAS, PAS PETRAICIUS, TEP… GI TAS, KUR ŠIKNON SPYRĖ PYLKĘ, KAD NET UŽ TVOROS ING DAILYDKĖS NUSRITO – TEP SAKO. TAI PRAUDA. AR GIRDzIT JŪS, KOLEROS, BA VIENŲ ROZŲ…
    Kolera

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑