Rūta glūkoidams skiria dainą

Turime dvi dainuojančias ir grojančias mažąsias glūkoides: Agnę ir Rūtą. Abi eina  skirtingais keliais – Agnė žavisi Alberto “Shekspyro“ Antanavičiaus kūryba ir kartu su autorium dainuoja jo dainas. Rūta jau vaikystėje pasuko link Pink Floyd, The Doors, Alice Cooper, o  metų pradžioje matėme šių grupių kūrinius interpretuojant  pianinu.

Čia ir dabar naujas Rūtos klipas.  Amerikiečių armijos karininkų, tarnavusių Jungtinėje karalystėje apie 1970 metus, sūnelių grupė America tada sukrėtė pasaulį savo hitu A Horse With No Name.

Tiek istorijos, dabar papasakosime, kaip garažo studijoje gimsta tokie pseudoklipai. Veiksmai dėliojasi taip.

12.00  valanda. Pirmas lapkričio sekmadienis.  Pas Dzilbų atvažiuoja mūsų gerbiamas melomanas Algirdas Žemaitis su dukra Rūta. Greitai randama balta kambario siena – bus fonas. Rūta gauna ausines su originaliu  įrašu ir popieriuką su dainos tekstu.  Telefonu filmuojamas vienintelis (!!) dublis.

12.15 – 13.30 klipukas, perkeliamas į SonyVegas, Rūtos balsui pridedama truputį reverberio.  Uždedami dar trys audio takeliai: gitarai, bosui ir Rūtai pritariančiam background vokalui.

13.30 – 13.45 Photoshop’u padaromas subtitras ir įterpiamas į klipą

13.45 – 14. 30. Klipui reikia arklių. YouTube rašai ‘wild horses’, išmeta mustangus, jojimo ristūnus, bet pasirenkamas, jau kažkieno nufilmuotas, kurį išmėsinėjus ir atitinkamai sudėliojus, galima naudoti Rūtos klipui. Po to darai render as …, išsaugai mpeg4 formatu. Štai ir viskas.

WARNING: žiūrėkite ir vertinkite atlaidžiai.

Kamera ir montažas - Dzilbus || Trukmė 3:50

15 komentarų “Rūta glūkoidams skiria dainą

Pridėti Jūsų

 1. Šaunuolė, Rūtele! Tikra “gėlių anūkėlė“. Labai graži tavo anglų kalbos tartis, na, ir, žinoma, daina. Ačiū ir “dėdei“ Dzilbui.

  Patinka

 2. Perspektyva yra…., na ir Gintas formos dar nepraradęs, todėl tikiuosi aisčius vėl pamatyti scenoje. Po trisdešimties metų…gražu. Tarp kitko kažkas kažką šiuo klausimu žadėjo. Kur realizacija?:)

  Patinka

 3. Deja – jau keturiasdesimt metu nuo“Aisciu“ pradzios (spaust ir klaust reiktu Viktoro Jonkaus), o pagaut ir prismaugt – Dariu Babijona (priciupkit ji, alytiskiai) uz pazadus. Bet – jei tikrai nusmaugsit – nebus kam organizuot to – ICETEAM koncerto ?..
  Jeigu rimtai ir atsakingai – galvokit , siulykit. Yra Alytuj vyru su galvom !..
  Mintis, zodis, darbas

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑