INFO: papildymas Alytaus melomanų galerijoje

Jonas Kudirka maloniai nudžiugino atsiųsdamas Rimo Buroko nuotrauką iš ’’anų laikų’’. Jei jų susikauptų vis daugiau – turėtume atminimo dovaną Rimui paraleliniame pasaulyje. Daugiau apie R. Buroką Glūkoiduose.

Galerija pasipildė ir Jono siųsta šių metų Status Quo koncerto Lietuvoje nuotrauka. Kadangi ne visi glūkoidų rokeriai lankėsi koncerte, būtų gera išgirsti atsiliepimus tų, kurie neprasnaudė svarbaus renginio. Komentaruose galite pasidalinti įspūdžiais, nebuvėliams labai smalsu. Ar Status Quo vis dar groja „status quo“ stiliuje ir jų rock‘as veža kaip ir anksčiau? Ar šiandien jie groją tą pat, ką ir 1974? Ar buvo Pictures Of Matchstick Men? Šis gabalas-vizitinė kortelė patalpinta ir mūsų puslapyje taip, kaip jie jį atliko 1968 metais, žiūrėkite: Atsisiusk / BeatClub / Status Quo – Pictures Of Matchstickmen.flv. arba YouTube

Melomanų galeriją su papidymais rasite čia.

Vienas komentaras “INFO: papildymas Alytaus melomanų galerijoje

Pridėti Jūsų

  1. STATUS QUO koncertu nelabai patenkintas dėl garso kokybės.Viizitinio hito Pictures of matchstick men neatliko.Nežinau kodėl? Grupė groja savo stiliumi Iš jų reikia pasimokyti jauniems atlikėjams.Vyrukai dar parako turi.laksto po sceną kaip jauni.Aplamai koncertu likau patenkintas.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑