Išskirtinis Andriaus Mamontovo interviu

Andrius Mamontovas, vienas iš nedaugelio Lietuvos rockmenų, yra atsvara saldžiabalsėms sintetinėms „berniukų“ ir „mergaičių“ grupėms. Šios grupelės-spinksulės pasirodo tik tada, kai garso specai digitališkai apdoroja jų skleidžiamus garsus, populiariai vadinamus pop muzika. Tada belieka tik taisyklingai judinti veido raumenis.
Visiška priešingybė Andrius varo į transą fanus būtent koncertuodamas gyvai, neslepia, jog tada ir patys muzmenai pasijunta nirvanos būklėje.
Išsiskiria Andrius iš daugelio kitų dar ir pozityviomis pažiūromis į šeimą, valstybę, pilietį, ne tik kalba apie tai, bet ir PASAKO.
Liudas ir Igoris iš FM99 prieš pat koncertą, vykusį balandžio mėnesį Alytuje, kalbina Andrių Mamontovą. Tikrai verta pasiklausyti.

Video šaltinis: YouTube || Montažas: Dzilbus

2 komentarai “Išskirtinis Andriaus Mamontovo interviu

Pridėti Jūsų

  1. Sveikinu Andrių kaip subrendusį, tikrą Gedimino Vyrą, universalų menininką ir tikrą Lietuvos pilietį. Šis albumas, kurį reikia dėmesingai išklausyti, yra tikrų tikriausia Andriaus protesto banga, kuri liečia mus visus, o pasirinkta rock muzikos kalba čia labiausiai tinka ir puikiai suprantama. Džiaugiuosi, kad mano kartos brazdinimai gitaromis “nenuėjo veltui“ ir tikras rock,as, tikras garsas, o čia dar ir aktyvus, tikras žodis skamba pilna jėga. Dar kartą sveikinu ir dėkoju tau, Andriau.
    pagarbiai – Alvydas A. J

    Patinka

  2. Do you realize the power that you wield in Lithuania amongst the youth and adults alike? Lithuania is still in the throes of Socialism, hopefully it is trying to divest itself from a lifestyle that is not suitable for a free thinking spirit like yourself. I don’t know your political leanings but hopefully it’s for individualism and not collectivism.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: