Jūs išrinkote geriausius

Balsavimas baigtas. Dėkojame Almantui, Laimai ir Aistei už, ko gero, šmaikščiausius komentarus. Ačiū visiems dalyviams ir balsuotojams: Juozui Muzikevičiui, mums draugiškų blogų adminams: mylimai ir zibailai, Virgiui, pirmąjam atsiuntusiam nuotraukas ir vertinimus, ir tai parodo, kad laiko neturėjimas visai ne priežastis nedalyvauti.

konkurs_tumb.jpg

Taip pat Zitai ir Romui, atsiuntusiems savo austriškų nuotykių akimirkas ir balsus. Dėkui Alvydui, Sauliukui, Jannai, Aidui, Igoriui, Albertui, Laimai, Ugnei, Vytui, Saulinai, Rasai P., Arvydui ir visiems kitiems, pasislėpusiems po nikneimais. Ačiū ir stebėtojams (pažiūrėsim ką čia tie durneliai sugalvojo) – tai irgi pozicija.
Reitingas rodo, jog daugiausia balsų gavo vaizdelis, pažymėtas 8-tu numeriuku „Alytus 23.05 “. Autorius Gintas.
Antra vieta – 5 foto „Metamorfozė “ Autorius Gražvydas.
Trečioji vieta – 3 foto „Šventė “ Autorius Saulius.
Sudrebėjusi ranka, fotografuojant ir nostalgija Alytui surinko daugiausia balsų, tačiau sublizgėjo Alvydo genuose užkoduoti talentai. Beliko sutarti dėl prizų ir tai geriausia daryti komentuose prie šio posto. Nesiūlyti rolls-royce ‘ų rolex‘ų ir panašių dalykų. Putokšlis, gėlės, Dzūkijos miškuose rinktų baravykų vėrinys ar džiovintas mekšras būtų prizai default . Aišku, reikia originalių idėjų, kurių, bent dabar, niekaip nesiseka sugeneruoti. Gal reikia šlakelį burbono ar kavos išgerti ar nuogam į pusnį nugriūti – gaila kad neprisninga. Laukiame idėjų dėl prizų. Dėl kainų (jei kainuos) susitarsime. Apdovanojimus įteiksime 2008 metų susirinkime.
Idėjas dėl prizų siūlykite komentaruose iki birželio 1 dienos.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑