Prisimenant klavišininką Robertą Griškevičių


senaskuinas.jpgPrisimindami talentingą klavišininką, alytiškį muzikantą ROBERTĄ GRIŠKEVIČŲ siūlome keletą malonių akimirkų su SENU KUINU. Danielius Praspaliauskis (sax), gitaristai Vladas Slavinskas, Virgilijus Jutas, Juozas Milašius, Vilius Važnevičius, Aleksandr Belkin, kiti 2000-2002 metais dalyvavo projekte SENAS KUINAS – ‘Dirbau Valtį’.
Aleksander ’Džiza‘ Jegorov (vokalas) turėtų glūkoidams priminti 1973-74 KPI Automatikos fake vykusius vakarus su NUOGAIS ANT SLENKSČIO ir jų hitą Waiting For The Sun (The Doors). Aštunto dešimtmečio Kauno rokmenai: GINTARĖLIAI, GĖLĖS, VAIZBŪNAI, DAINIAI paliko spaudą Lietuvos roko pionierių istorijoje. Taigi viskas susiję.
ROBERTAS GRIŠKEVIČIUS, epizodiškai pagrodavęs su įvairiomis aštunto dešimtmečio Alytaus grupėmis, trečio tūkstantmečio pradžioje grojo su grupe SENAS KUINAS. Šiame klipe, tiesa, tai tik fragmentai, nes originali versija trunka apie 14 minučių, matysite ir girdėsite visą Lietuvos bliuzmenų paradą [atnaujinta].

Norisi priminti, jog bliuzas yra tarptautinė muzikantų kalba, kuri neturi nieko bendra su įvairiais aliukais, pliažo baladžių kūrikais ar užstalės pavaročiais.

7 komentarai “Prisimenant klavišininką Robertą Griškevičių

Pridėti Jūsų

 1. Apie Roberta G.(Robke)
  Gintai, net ir nezinojau, kad Robertas Grisk. grojo “Aisciuose“ (!) Niekada man apie tai nekalbejo.Prisimenu, kai grojau (nuo1979 m.) “Neringoj“ su AtA Benium (BASS G.),jis (ir Sekspyras) daznai ateidavo. Kartais pasiulydavau Robkei pagrot trad. jazz’a, bet jis mieliau linko prie new wawe, fusion… Rodos, tada busiu ikales jam gera vini, kad trad. jazz’as, swing’as kiekvienam muzikantui – stilistiskai universalus ir patogus. Robke greitai progresavo – “Saules laikrodis“, o veliau ir kitos grupes, trumpalaikiai projektai, kaip ir sis “Apie valti“.Gaila Roberto……………..

  Gintai, tavo iterptoje “Aisciu“ nuotraukoje – ne Robke G., O KITAS MUZIKANTAS, rodos Genius (jis AKORDEONISTAS, atejo is muzikalkes). Tai buvo 1971-2 m., kai mes dalyvavom “Vilniaus bokstuose“. Taigi – cia klaida !
  TUREDAMAS LAIKO ILGAIS ZIEMOS VAKARAIS SURIKIUOK TUOS AISCIUS NUO PAT PRADZIU. SUSISIDESIM NORS PO 10 EURU TAU UZ SI GRAZU, SVENTA DARBA. TU VERTAS ZYMIAI DAUGIAU, BET ESI PASIAUKOJES !
  Tavo ir Jusu visu – Alvydas A. J. (Jegele-gele-vi-dzukas)

  Patinka

 2. Su Robertu teko groti kartu atskirais atvejais, gal kabake , panašiai kaip ir Šekspyras Žuvinte pagrodavo ir padainuodavo savo gabaliukus, o tiksliau dėl Aisčių žinotų Romas Stankevičius ar Vycka. Nuotraukoje – ne jis, yra netikslumų, bet taip juos ir išgaudysim.

  Patinka

 3. Sveiki
  Griskevicius kelis kart pagrojo zuvinte
  kai buvom kaife
  o kad aisciuose butu grojes negirdejau ir nemaciau
  taippat kad Valdukas darydavo bosus
  nes jis pats grojo su mano darytu
  jis padare kelias solines
  tai tiek as prisimenu
  o visa musu istorija pas mane

  Patinka

 4. Sveiki “istorikai – matematikai“, malonu prisiminti a.a. Roberta Griskeviciu su juo nemazai teko bendrauti, 1975-1977 pagrodavom “plasciadkej“ (tuo metu grojo “Bulkius“ “Styga““Mitka“ drumerio neatsimenu) buvo didelis Elton John gerbejas. Idomu, kad ji “registruoja“ prie “Aisciu“????. Robke (jai neklystu) 1961 gimimo ir muzikuoti pradejo 1975 rudeni II vid. su Gintu Pikunu (tiksliai)… Pritariu Vikciui, Ju chebra (Vikcius,,Dzilbus,Vacius, Dainius Prusevicius-drumeris, dar,buvo toks Algis) po musu apie 1981-82 grojo Zuvinte, tada Robke jau grojo rimtai

  Patinka

 5. Labas vakaras visiems..tiems kuriuos pažystu ir tiems kurių ne.
  Naudodamasis proga norėčiau padėkoti šio puslapio autoriui Gintui Unguraičiui už galimybę lankytis šiame puslapyje. Savotiškai įdomus puslapis. Kaip tikram alytiškiui malonu girdėti žinomas pavardes, matyti dešimtmečių pablukintas nuotraukas. Puiki šio puslapio idėja. Pradėkime nuo “Aisčių“ ir nesustokime. Apžvelgkime kitų kolektyvų ir atskirų muzikantų kūrybą. Verta būtų prisiminti visuomenės primirštus gerbiamus Alytaus muzikinio pasaulio veteranus, na kaip pavyzdį, galėčiau pasiūlyti Žorką, pakalbinti Romuką Stankevičių….O kas Liudą Bulkevičių išmokė groti gitara.>?…ar ne Vytukas Pisaravičius>?:))))….Daug ką galima būtų papasakoti, padiskutuoti….todėl… dar kartą norėčiau padėkoti šio puslapio autoriui Gintui Unguraičiui. Visiems geros sveikatos ir linksmų artėjančių Kalėdų.
  Pagarbiai Juozas Muzikevičius

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑