TV laida, kurią verta pamatyti

BE PYKČIO
2007 11 13 /22:04/

donskis.jpgLapkričio 13 d., LTV laidos „Be pykčio“ svečią Joną Meką – filmininką ir poetą, visame pasaulyje žinomą menininką kalbino Leonidas Donskis. Kalbėjo apie laisvo žmogaus vietą pasaulyje, apie avangardo likimą, apie Vilnių, Semeniškes ir Niujorką, apie gebėjimą būti atviriems pasauliui ir gyvenimo vertybes. Glūkoidus, pretenduojančius atstovauti išprususiai publikai, manau, sudomins ši laida. J.Meko kūrybos bendrakeleiviai: Andy Warhol (1928-1987) pop-art judėjimo centrinė figūra, avangardinių filmukų kūrėjas, intelektualus bitnikas ir hipis, bohemos atstovas ir John Lennon (1940-1980). Jei ekspresionizmo užuomazgų atsirado 19 amžiaus pabaigoje Vakarų Europos tapyboje – P.Gogeno V.van Gogo, Dž.Ensoro, E.Munko paveiksluose, tai ekspresionizmo muzikoje užuomazgos buvo Jonhno ir jo grupės kūryboje. Juk The Beatles sudėjo tris pagaliukus tokiu deriniu, jog roke įvyko didis sprogimas, panašus į Didijį Sprogimą Visatoje prieš daug milijardų metų. Nors lėtas internetas vargins žiūrovus, linkiu kantrybės ir pilnaverčių emocijų.

ico_video.gif Žiūrėti laidą

2 komentarai “TV laida, kurią verta pamatyti

Pridėti Jūsų

 1. Sveikuciai, visu pirma tai labai malonu pamatyti ir prisiminti Zana, nuosirdziausi Tau linkejimai.Prisimindamas Gintaru koncerta,(tada ir as pajauciau mentu lazda po koncerto) negaliu neprisiminti a.a. Rimo Buroko,kuris su Kefu iteike blyna Free Life, tik dabar neprisimenu kuriam is muzikantu, “kulturke“ tokio koncerto ir tokio chebros selimo nebuvo maciusi: kedes buvo sustumtos (ir siek tiek palauzytos)i sakles gala “rimciausia“ bublika, apsirengusi kiek imanoma hipiskiau sedejo (ka ten “sedejo“) ant grindu prie scenos. Blyna, kiek pamenu, siuvimo fabrike padare Kolka “Kuzmicius“, kuris gyvena prie Nemuno-rimtas vyras.
  a.a.Rimas Burokas pirmas pradejo II vidurineje viesai organizuoti pop vakarus,“People for Peace“ kur buvo pasakojama apie rimtus muzikantus klausoma J.Morison, J.Hendrix,ir kitu (saugumui tai buvo shokas) tada kai kurie komjaunuoliai labai bijojo i tuos vakarus ateiti. atsiprasau uz klaiddas (kaip moku taip shoku)
  visus gerbiantis
  Styga

  Patinka

 2. Nu dar gražiau, ar virusų neužtenka?! Iš ligų ir taip neišsikapstom, o jūs čia naujus virusus išradinėjat…:(
  Na, nieko, kitą vasarą mes su dezinfekcija atvažiuosim arba, šiaip, – kokią “lyčną“ lašelinę susilašinti.

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑